Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Galactico servisi

Galactico servisi ir vienots servisu kvalitātes standarts visos piecos Galactico tirdzniecības centros (T/C): T/P Alfa, T/C Origo, T/C Galerija Centrs, T/C Mols un T/C Dole, lai padarītu iepirkšanos iespējami ērtu un patīkamu. Galactico servisi piedāvā dažādus pakalpojumus apmeklētāju ērtībai, lai nodrošinātu vienotu iepirkšanās kvalitāti Galactico tirdzniecības centros.

informacijas centrs_maza.jpg

T/C informācijas centrs

Galactico tirdzniecības centru informācijas centru darbinieki sniedz visprecīzāko informāciju par tirdzniecības centra veikaliem, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzējiem, akcijām, atrastām vai pazaudētām mantām, kā arī nodrošina virkni Galactico servisus:

 • pārdod Galactico Dāvanu kartes un tās iepakojumus;
 • pārdod Galactico Privilēģiju kartes un apkalpo Galactico Privilēģiju programmas dalībniekus;
 • pārdod pasākumu biļetes;
 • sniedz kopēšanas, faksa nosūtīšanas un skenēšanas pakalpojumus;
 • pēc klienta lūguma izsauc taksometru;
 • pēc klienta lūguma uzzina sabiedriskā transporta kustības sarakstu;
 • pieņem pircēju ieteikumus, atsauksmes un sūdzības par tirdzniecības centru kopumā, kā arī par tā veikaliem un klientu apkalpošanu;
 • nodrošina lietussargu nomas pakalpojumu (T/C Origo, T/C Galerija Centrs).

Pieejams: t/p Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

autostavvieta_maza.jpg

Autostāvvieta

Galactico tirdzniecības centru apmeklētājiem tiek nodrošināta autostāvvieta, izņemot T/C Galerija Centrs. Pie T/P Alfa un T/C Mols ir bezmaksas atklātās virszemes autostāvvietas un daudzstāvu autostāvvietas, pie T/C Dole – bezmaksas atklātā virszemes autostāvvieta. Savukārt T/C Origo ir pieejama maksas pazemes autostāvvieta Europark.

Pieejams: Alfa, Origo, Mols, Dole (Nav pieejams: Galerija Centrs)

mobilo uzlade_maza.jpg

Mobilo telefonu uzlāde

Galactico tirdzniecības centros blakus informācijas centram tiek piedāvāts pakalpojums – bezmaksas mobilo telefonu uzlāde. Šis pakalpojums ir pieejams speciālā īpaši aprīkotā mobilo telefonu uzlādes punktā, kas sastāv no vairākiem slēdzamiem skapīšiem. Telefona uzlādes laikā apmeklētāji var nesteidzīgi turpināt iepirkšanos vai ieturēt maltīti.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

taxi_maza.jpg

Taksometra izsaukšana

Galactico tirdzniecības centru informācijas centru darbinieki pēc apmeklētāju lūguma izsauc taksometru. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

tax free_maza.jpg

 Beznodokļu iepirkšanās

Personas, kuru pastāvīgā deklarētā dzīvesvieta ir ārpus Eiropas Savienības, var iepirkties Galactico tirdzniecības centru veikalos, izmantojot beznodokļu iepirkšanās (Tax Free) pakalpojumu. Par beznodokļu iepirkšanos (Tax Free) jautājiet veikalos.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

atsauksmes_maza.jpg

Atsauksmes

Ikvienam ir iespēja rakstiski iesniegt savus ieteikumus, atsauksmes un sūdzības par tirdzniecības centru kopumā, kā arī par tā veikaliem un apkalpošanu. Klientu ērtībām ir izveidota speciāla veidlapa, ko pēc aizpildīšanas lūgums iemest atsauksmju kastītē, kas izvietota pie T/C informācijas centra. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

fax_maza.jpg

Faksa nosūtīšana

Galactico tirdzniecības centru informācijas centri nodrošina faksa nosūtīšanas un saņemšanas pakalpojumus saskaņā ar cenrādi.  

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

copy_maza.jpg

Kopēšanas pakalpojumi

Galactico tirdzniecības centru informācijas centri nodrošina kopēšanas pakalpojumus saskaņā ar cenrādi.  

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

scan_maza.jpg

Skenēšanas pakalpojumi

Galactico tirdzniecības centru informācijas centri nodrošina skenēšanas pakalpojumus (ieskenēt un nosūtīt materiālu uz klienta norādīto e-pasta adresi) saskaņā ar cenrādi. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

tualetes-10.jpg

Tualetes

Galactico tirdzniecības centros apmeklētāju ērtībām ir pieejamas labiekārtotas tualetes.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

maminu telpa_maza.jpg

Māmiņu istaba

Galactico tirdzniecības centros ir iekārtotas māmiņu istabas, kur var ērti apkopt un pabarot mazuli. Šīs telpas ir piemērotas tualetes apmeklējumam vecākiem kopā ar maziem bērniem, un telpā var iebraukt ar bērnu ratiņiem. Māmiņu istabas izmantošana ir bez maksas.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

invalidu wc_maza.jpg

Tualete invalīdiem

Galactico tirdzniecības centros ir pieejamas speciāli aprīkotas un pielāgotas bezmaksas tualetes apmeklētājiem ar kustību traucējumiem.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

ppt_maza.jpg

Pirmā palīdzība

Galactico tirdzniecības centros ir pieejamas telpas pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanai T/C apmeklētājiem un T/C darbiniekiem, kam radušās veselības problēmas. Telpa ir aprīkota ar speciālu inventāru un pirmās palīdzības sniegšanas materiāliem. Nepieciešamības gadījumā lūgums vērsties pie T/C apsardzes.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

atputas zona_maza.jpg

Interaktīvās atpūtas zona

Interaktīvās atpūtas zonas ir paredzētas tirdzniecības centru apmeklētāju mobilo tālruņu, planšetdatoru, portatīvo datoru vai piedāvāto elektronisko ierīču (iPad) lietošanai, kā arī īsām lietišķām tikšanās reizēm. 

Tirdzniecības centros piedāvātajos iPad iespējams apskatīt un lietot Galactico T/C mājaslapas, populārākos ziņu portālus, pieslēgties savam kontam sociālajos tīklos, izmantot e-pastu servisus un uzziņu dienestu mājaslapas (tostarp uzzināt sabiedriskā transporta kustības sarakstu informāciju), kā arī spēles bērniem. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

wi fi_maza.jpg

Bezmaksas Wi-Fi

Galactico tirdzniecības centru apmeklētāju ērtībām tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

edk_maza.jpg

Galactico dāvanu kartes

Galactico Dāvanu karte ir elektroniska dāvanu karte, kas piedāvā visplašākās iespējas dāvanu izvēlei vairāk nekā 650 tirdzniecības vietās piecos Galactico tirdzniecības centros: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole

To var ērti iegādāties Galactico tirdzniecības centru informācijas centros vai I-veikalā www.galactico.lv, to ērti dāvināt kādā no īpašajiem svētku iesaiņojumiem un ērti saņemt ar piegādi līdz vēlamajai adresei.

Ar Galactico Dāvanu karti var norēķināties tirdzniecības centru veikalos, preses kioskos, kafejnīcās, restorānos, aptiekās, skaistumkopšanas salonos, tūrisma firmās,  pie sadzīves pakalpojumu sniedzējiem u.c.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

gpk_maza.jpg

Galactico Privilēģiju programma

Galactico Privilēģiju programma ir vienota lojalitātes programma, kas ar Galactico Privilēģiju kartes vai Galactico VISA kartes starpniecību klientiem nodrošina īpašas privilēģijas un atlaides vairāk nekā 400 tirdzniecības vietās piecos Galactico tirdzniecības centros: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole, kā arī piedāvā krāt punktus vairāk nekā 650 tirdzniecības vietās. Sakrātos punktus var apmainīt pret Galactico Dāvanu karti.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

gpk-kupons-36.jpg

Privilēģiju kupons 

Privilēģiju kupons ir ērtākais veids, kā saviem draugiem un tuviniekiem uzdāvināt iespēju kļūt par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku. To var ērti iegādāties Galactico tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī I-veikalā www.galactico.lv. Privilēģiju kuponu var apmainīt pret Galactico Privilēģiju karti visos Galactico tirdzniecības centru informācijas centros sešu mēnešu laikā no kupona iegādes brīža.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

mob aplikacija_maza.jpg

Galactico mobilā aplikācija

Lietojot Galactico mobilo aplikāciju GALACTICO.LV, ir iespējams jebkurā sev ērtā laikā un vietā:

 • ērti un pārskatāmi sekot līdzi saviem pirkumiem un savam Galactico Privilēģiju programmas punktu kontam;
 • pirmajam uzzināt Galactico jaunumus;
 • saņemt kuponus un īpašos piedāvājumus aplikācijā;
 • aplūkot visu Galactico tirdzniecības centru veikalu akcijas vienuviet;
 • lietot plašu veikalu meklētāju visos piecos Galactico tirdzniecības centros: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole;
 • ātri un ērti iegādāties Galactico Dāvanu karti I-veikalā;
 • uzzināt savas Galactico Dāvanu kartes atlikumu;
 • sazināties ar Galactico tirdzniecības centru informācijas centriem;
 • iepazīties un izmantot Galactico servisus, padarot uzturēšanos un iepirkšanos Galactico tirdzniecības centros vēl ērtāku un patīkamāku. 

Lejupielādēt Galactico aplikāciju bez maksas iespējams iPhone aplikāciju veikalā App Store vai Android aplikāciju veikalā Google Play.

Aplikācijas nosaukums: GALACTICO.LV 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

bankas_maza.jpg

Bankas ar pagarinātu darba laiku

Klientu ērtībām Galactico tirdzniecības centros esošo banku darba laiki ir ilgāki, salīdzinot ar standarta darba laikiem. Turklāt bankas strādā arī brīvdienās. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

bankomati_maza.jpg

Bankomāti

Galactico tirdzniecības centros atrodas plašs banku naudas izmaksas un iemaksas bankomātu klāsts. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

ratini_maza.jpg

Mobili iepirkšanās ratiņi

Mobilie iepirkšanās ratiņi paredzēti, lai būtu ērtāk iepirkties T/P Alfa un T/C Mols. Klientiem ir iespējams mobilajos ratiņos ielikt savas virsdrēbes un rokassomu, kā arī iepirkumu maisiņus. Šajos ratiņos nedrīkst pārvadāt bērnus un dzīvniekus. 

Pieejams: Alfa, Mols (Nav pieejams: Origo, Galerija Centrs, Dole)

bernu ratini_maza.jpg

Ar bērnu ratiņiem pieejama vide

Galactico tirdzniecības centru vide ir piemērota, lai apmeklētāji ar bērnu ratiņiem varētu ērti apmeklēt veikalus, ēdināšanas vietas un pakalpojumu sniedzējus.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

draudziga vide berniem_maza.jpg

Draudzīga vide ģimenēm ar bērniem

Galactico tirdzniecības centri ir draudzīga vide ģimenēm ar bērniem. Tā ir droša, ērta un komfortabla, lai visa ģimene kopā iepirktos un pavadītu brīvo laiku.

Visos Galactico tirdzniecības centros ir bērnu veikali, kur nopērkamas rotaļlietas un bērnu apģērbi, kā arī ir daudzās kafejnīcās un restorānos  ir ēdienu piedāvājums īpaši bērniem. Savukārt atpūtas zonās iPad ierīcēs bērniem ir pieejama zīmēšanas spēle. T/P Alfa, T/C Mols un T/C Dole ir iekārtotas bērnu rotaļu istabas. T/P Alfa katru dienu darbojas kinoteātris Cinamon, kur iespējams noskatīties jaunākās filmas un multfilmas. Brīvdienās notiek dažādi pasākumi ģimenēm. Visos tirdzniecības centros ir pieejamas māmiņu istabas. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

invalidiem pieejama vide_maza.jpg

Invalīdiem pieejama vide

Galactico tirdzniecības centru interjers ir veidots tā, lai veikali, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēji būtu pieejami apmeklētājiem ar kustību traucējumiem.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

info navigacijas stends_maza.jpg

Navigācijas informācijas stends

Galactico tirdzniecības centros ir izvietoti elektroniskie navigācijas informācijas stendi, kuros var apskatīt T/C esošos veikalus, preču sortimentu, piedāvāto pakalpojumu klāstu, ēdināšanas uzņēmumu darba laiku, uzzināt, kā nokļūt līdz meklētajai tirdzniecības vietai. Šeit var iepazīties arī ar veikalu īpašajiem piedāvājumiem un izdrukāt akciju kuponus.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

ineta terminalis_maza.jpg

Interneta  (WEB) terminālis

T/C Origo ir izvietoti interneta termināļi, ar kuru palīdzību var ātri un ērti piekļūt attiecīgā T/C interneta mājaslapai. 

Pieejams: Origo (Nav pieejams: Alfa, Galerija Centrs, Mols, Dole)

sab tr uzzinas_maza.jpg

Sabiedriskā transporta uzziņas

Pēc apmeklētāju lūguma tirdzniecības centru informācijas centru darbinieki sniegs informāciju par sabiedriskā transporta kustības sarakstu. To iespējams uzzināt arī interaktīvajās atpūtas zonās izvietotajos iPad planšetdatoros – Rīgas satiksme mājaslapā vai 1188 uzziņu portālā. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

velosipedistiem draudzigs_maza.jpg

Velosipēdistiem draudzīgs

Pie visu Galactico tirdzniecības centru ieejām ir ierīkotas velosipēdu novietnes.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

automazgatava_maza.jpg

Automazgātava

T/P Alfa autostāvvietā ir iespēja nomazgāt automašīnu saskaņā ar pakalpojumu sniedzēja cenrādi. Kamēr tiek mazgāta automašīna, var nesteidzīgi turpināt iepirkšanos vai ieturēt maltīti.

Pieejams: Alfa (Nav pieejams: Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole)

elektromobilu uzlade_maza.jpg

Elektromobiļu uzlāde

T/C Origo autostāvvietā ir izbūvēta īpaša automašīnu novietošanas vieta, kas aprīkota ar automašīnu akumulatoru uzlādes ierīcēm, piedāvājot iespēju autostāvvietā uzlādēt elektromobili.

Pieejams: Origo (Nav pieejams: Alfa, Dole, Galerija Centrs, Mols)

lietussargu maisini_maza.jpg

Lietussargu maisiņi

T/C Galerija Centrs apmeklētājiem tiek nodrošināti bezmaksas lietussargu maisiņi. Apmeklētāji, lietus laikā ienākot tirdzniecības centrā, var izvēlēties lielā vai mazā izmēra maisiņu un ievietot tajā slapjo lietussargu.

Pieejams: Galerija Centrs (Nav pieejams: Alfa, Origo, Mols, Dole)

lietussargu noma_maza.jpg

Lietussargu noma

T/C Origo un T/C Galerija Centrs informācijas centros ir iespēja aizņemties lietussargu, iemaksājot drošības naudu. Drošības nauda tiek izsniegta atpakaļ pēc lietussarga atdošanas T/C informācijas centrā saskaņā ar Lietussargu nomas pakalpojuma noteikumiem.

Pieejams: Origo, Galerija Centrs (Nav pieejams: Alfa, Mols, Dole)

biletes-37.jpg

Pasākumu biļetes 

Galactico tirdzniecības centru informācijas centros ir iespējams iegādāties mūzikas, teātru, mākslas, humora, sporta un citu pasākumu biļetes. 

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

labdariba-38.jpg

Labdarības siena 

Galactico tirdzniecības centros sadarbībā ar piecām labdarības organizācijām un biedrībām ir izveidotas labdarības sienas. Labdarības siena “Palīdzēsim kopā!” dod iespēju T/C apmeklētājiem sniegt atbalstu tiem, kam tas ir īpaši nepieciešams, – kādai no piecām organizācijām un biedrībām, ziedojot konkrētam projektam.

Pieejams: Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole

Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu