Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Galactico dalībnieki

Alfa

Tirdzniecības parks «Alfa» tika atklāts 2001. gada jūnijā un bija pirmais šāda veida iepirkšanās centrs Rīgā. Pēdējos gados «Alfa» ir ievērojami pilnveidota. Kā iepirkšanās centrs ar visplašāko sortimentu un lielāko pārtikas hipermārketu Rīgā, šodien «Alfa» piedāvā vērienīgākās iepirkšanās iespējas, nodrošinot visplašāko izvēli visās preču kategorijās un labākās cenas pilsētā. Apvienojot centra izmēru ar vieglu pieejamību un ērtām iepirkšanās iespējām, «Alfa» ir atklājusi savas veiksmes formulu. 
contacts-origo.png «Origo» ir mūsdienīgs iepirkšanās centrs pašā Rīgas centrā blakus centrālajam pilsētas transporta mezglam. Tā kā tirdzniecības centrs ir savienots ar centrālo dzelzceļa staciju, tam ir liela loma gājēju ikdienas dzīvē. «Origo» ir lielisks paraugs daudzfunkcionālai attīstībai, apvienojot iepirkšanos, ēdināšanu, pakalpojumus un brīvā laika pavadīšanas iespējas. T/c “Origo” ir kļuvis par iemīļotu vietu daudziem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. Tā apmeklējumu skaits ir tuvu 50 miljoniem gadā.

Galerija Centrs

«Galerija Centrs» ir viena no vēsturiski nozīmīgākajām celtnēm Rīgā, kas kā aktīva tirdzniecības vieta veiksmīgi darbojas jau kopš 1938. gada. Pēc vērienīgās rekonstrukcijas 2006. gadā, «Galerija Centrs» atkal vēra savas durvis apmeklētājiem kā eleganta un laikmetīga galvaspilsētas modes preču galerija, apvienojot gadsimtu tradīcijas un aktuālākās tendences., kas pulcē aktīvas un modernas dzīves cienītājus. «Galerija Centrs» ir Baltijā pirmā iepirkšanās galerija zem stikla jumta, kas sedz pilsētas gājēju ielu. Tā seko līdzi pasaules modes tendencēm un ierindojas augstākajā pilsētas tirdzniecības centru kategorijā, par savu mērķauditoriju uzskatot mūsdienīgus pilsētniekus, kuri ir atvērti jaunām idejām un vēlas būt informēti par jaunumiem kultūras un modes pasaulē.

Mols

Tirdzniecības centrs «Mols», kas tika atklāts 1998.gadā un tika paplašināts 2002.gadā, šodien ir uz autobraucējiem orientēts tirdzniecības centrs - galvenajā uz autobraucējiem orientētajā iepirkšanās zonā – Krasta ielā. Mols ir tirdzniecības centrs ar spēcīgām tradīcijām un vislielāko apmeklējuma lietderību. Tas piedāvā pazīstamus zīmolus, vidi un lietas un tā ir vieta, kur iepirkšanās ir saistīta ar labsajūtu. „Mola” veiksmes kombinācija ir neuzbāzīga mode, patīkama atmosfēra, un pieredzējis un nobriedis klients.

Dole  1997. gadā, kad tika atvērta «Dole», tas bija pirmais tirdzniecības centrs Latvijā, kas atbilda Rietumu standartiem. Patlaban «Dole» darbojas galvenokārt kā sava rajona vietējais iepirkšanās centrs, kas piedāvā ikdienas preces, pakalpojumus par mērenām cenām, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni. Centrs ir papildināts ar mūsdienīgu infrastruktūru un jaunām tirdzniecības iespējām. 

 

 

Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu