Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Piegāde

Juridiskās personas pasūtījumu var saņemt:

 • Ar kurjeru uz pasūtījumā  norādīto piegādes adresi jebkurā Latvijas vietā. Piegāde notiek darba dienās, kurjeram iepriekš sazinoties ar pasūtījumā norādīto saņēmēju.
  Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta ne ātrāk kā nākošajā darba dienā un ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā, pēc tam, kad pasūtījuma apmaksa ir saņemta SIA “Dāvanu karte” bankas kontā darba dienā līdz plkst.12:00 (lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: info@galactico.lv).
  Maksa par piegādi ar kurjeru tiek noteikta saskaņā ar cenrādi (sk. zemāk).
 • SIA “Dāvanu karte” birojā darba dienās no 09:00-17:00. Ierodoties pēc pasūtījuma, saņēmējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un attiecīgās juridiskās personas izsniegta pilnvara, ja pilnvarojums nav noteikts līgumā) vai saņēmējs nav paraksttiesīgā persona.

Privātpersonas pasūtījumu var saņemt:

 • Ar kurjeru uz pasūtījumā norādīto piegādes adresi jebkurā Latvijas vietā. Piegāde notiek darba dienās, kurjeram iepriekš sazinoties ar pasūtījumā norādīto saņēmēju.
  Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta ne ātrāk kā nākošajā darba dienā un ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā, pēc tam, kad pasūtījuma apmaksa ir saņemta SIA “Dāvanu karte” bankas kontā darba dienā līdz plkst.12:00 (lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: info@galactico.lv).
  Maksa par piegādi ar kurjeru tiek noteikta saskaņā ar cenrādi (sk. zemāk).
 • SIA “Dāvanu karte” birojā darba dienās no 09:00-17:00. Ierodoties pēc pasūtījuma, saņēmējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
 • Tirdzniecības centru informācijas centros: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole.. Pasūtījumu var saņemt attiecīgā tirdzniecības centra informācijas centra darba laikā. Informācijas centra pārstāvis sazinās ar pasūtījumā norādīto saņēmēju un informē par pasūtījuma saņemšanas iespēju.
  Piegāde uz tirdzniecības centru tiek nodrošināta ne ātrāk vienas darba dienas laikā un ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā, pēc tam, kad pasūtījuma apmaksa ir saņemta SIA “Dāvanu karte” bankas kontā darba dienā līdz plkst.12:00 (lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: info@galactico.lv).

Ja tiek iegādāts elektroniski sagatavots Galactico Privilēģiju kupons (*.pdf), tas tiek piegādāts ar elektroniskā pasta starpniecību - nosūtot uz Pasūtījumā norādīto saņēmēja elektroniskā pasta adresi vienas darba dienas laikā pēc tam, kad pasūtījuma apmaksa ir saņemta SIA “Dāvanu karte” bankas kontā darba dienā līdz plkst.12:00 (lai precizētu par konkrētu pasūtījumu, lūdzam zvanīt uz tālruni: 67018168 vai rakstīt uz e-pastu: info@galactico.lv).

Ar pilniem interneta veikala noteikumiem var iepazīties šeit!

Piegādes pakalpojuma cenrādis

Zona Teritorija Cena
1.  Rīga, Babīte, Baloži, Jaunmārupe, Katlakalns, Mārupe, Piņķi, Titurga, Ulbroka EUR 6.00
2. 

Ādažu novads, Baldones novads , Carnikavas novads, Garkalnes novads, Inčukalna novads, Krimuldas novads, Ķekavas novads, Mālpils novads,  Mārupes novads, Olaines novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Saulkrastu novads, Sējas novads, Siguldas novads, Stopiņu novads, Jūrmala

Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jēkabpils, Jelgava, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils..

EUR 8.50      
3.  Pārējā Latvijas teritorija EUR 14.50
Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu