Esam atvērti no 10:00 - 22:00
KidzOne/Toys Planet

KidzOne/Toys Planet

KidzOne ir veikals dzīvespriecīgiem un mūsdienīgiem bērniem un viņu vecākiem. Mēs radam mājīgu un jauku atmosfēru, kur Jūs gūtu atpūtu no ikdienas steigas. Mūsu misija ir piedāvāt vecākiem visu, kas ir nepieciešams bērna augšanas laikā, nodrošinot ātru un patīkamu apkalpošanu.  KidzOne piedāvā preces bērniem līdz 14 gadu vecumam un produktus topošajām māmiņām.
Veikalā KidzOne Jūs atradīsiet kvalitatīvas preces no pasaulē atzītiem ražotājiem – mazuļa barošanai un aprūpei Tommee Tippee, AVENT, Clevamama, Canpol Babies, Chicco un kvalitatīvus bērnu apģērbus Cocodrillo, Mayoral, Name it, Pinokio u.c. Kā arī itāļu bērnu apģērbus OVS kids.

Facebook KidzOne

Toy`s Planet - šī ir vieta, kur populāras rotaļlietas un spēles ne tikai ir, bet arī dzīvo. LEGO, Barbie, Monster High, Bruņurupuči Nindzjas, u.c. Toy`s planet piedāvā ļoti lielu rotaļlietu izvēli: radio vadāmās rotaļlietas, roboti, lelles ar aksesuāriem, ekskluzīvas mīkstās rotaļlietas, galda spēles, puzles, modelēšanas spēles, LEGO konstruktorus, veidošanas komplektus meitenēm un puišiem, attīstošās rotaļlietas un ļoti daudz citas spēles Jūsu bērna izklaidei un attīstībai!

Facebook Toy`s Planet

DARBA LAIKS

  • Darba dienās

    10:00-22:00

  • S.

    10:00-22:00

  • Sv.

    10:00-22:00

Kontakti

Tālrunis :
67071616