Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Tirdzniecības parks "Alfa"

Esiet sveicināti tirdzniecības parkā “Alfa”!

T/p “Alfa” ir labi zināms kā viens no lielākajiem mazumtirdzniecības un dzīvesstila iepirkšanās centriem Rīgā, kas sniedz krāsainu un kvalitatīvu pieredzi visai ģimenei, gādājot par ikviena klienta labsajūtu un komfortu.

Tirdzniecības parka vēsture aizsākās 2001. gada jūnijā. Jau pirmajos savas darbības mēnešos t/p “Alfa” iemantoja popularitāti, jo tajā tika atvērts arī pirmais “Sportland” veikals galvaspilsētā, tādējādi jau tolaik iezīmējot vienu no t/p “Alfa” pamatvērtībām – veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

T/p “Alfa” daudzām ģimenēm piedāvā plašu preču un pakalpojumu klāstu gan iepirkšanās, gan ēdināšanas, gan arī izklaides segmentā. Unikālā arhitektūra apvienojumā ar pasaules zīmolu – Apranga, Bershka, Change, Denim Dream, Geox, Lee Cooper, Mango, Mohito, Promod, Pull and Bear, Puma, Zara, Sportland, Camel Active u.c. – sortimentu kļuvusi par vienu no stilīgākajām iepirkšanās un izklaides vietām Rīgā.

Šobrīd t/p “Alfa” piedāvā iespēju iepirkties vairāk nekā 170 veikalos, ieturēt maltīti 20 kafejnīcās un restorānos, skatīties labākās filmas kinoteātra “Cinamon” astoņās kinozālēs un pavadīt laiku atpūtas zonās, kurās pieejams bezvadu internets.

Apģērbu, apavu, mājokļa un citu preču iegādi var ērti apvienot ar automašīnas mazgāšanu, pasta, banku, kā arī skaistumkopšanas un citu pakalpojumu izmantošanu, nodrošinot lietderīgas atpūtas iespējas visai ģimenei.

Nāc ciemos uz t/p “Alfa” kopā ar ģimeni! Atrodi ne vien visu nepieciešamo, bet arī izjūti prieku un gandarījumu par labi pavadītu laiku un vēlmju piepildīšanos, jo atceries – t/p “Alfa” – vienmēr vairāk!

Nokļūšana uz t/p “Alfa”

Tirdzniecības parkam “Alfa” ir lieliska ģeogrāfiskā atrašanās vieta, tāpēc nokļūt līdz tam ir vienkārši un ērti dažādos veidos:

 • Ar automašīnu
  T/p “Alfa” atrodas līdzās centrālajam Rīgas bulvārim – Brīvības ielai. To izmanto liela daļa autovadītāju, kuri no pilsētas centra dodas ziemeļaustrumu virzienā. Ikvienam apmeklētājam ir pieejama pārdomāta un plaša autostāvvieta.
 • Ar sabiedrisko transportu
  Ērta piekļuve ar 1., 14., 21. vai 40. autobusu, 12. vai 16. trolejbusu, kā arī 1., 3. vai 6. tramvaju.
 • Ar velosipēdu
  T/p “Alfa” ir īpaši draudzīgs riteņbraucējiem. Pie ieejām, blakus automašīnu stāvvietām, ir izveidotas velostāvvietas, kurās pietiek vietas 140 velosipēdiem. Apsardzes dienesta darbinieki pievērš īpašu uzmanību, lai iepirkšanās laikā velosipēdi atrastos drošībā.

Ar drošiem sapņiem nākotnē!

Lai apmierinātu augošo pircēju un nomnieku pieprasījumu, tiek plānota t/p “Alfa” paplašināšana. T/p “Alfa” paplašināšanās ir vērsta vienlaicīgi vairākos virzienos – sniegt patērētājiem lielākas zīmolu dažādības iespējas, veicināt esošo uzņēmēju izaugsmi un modernizēt pilsētvides vizuālo tēlu tirdzniecības parka apkārtnē.

T/p “Alfa” kopējā platība tiks palielināta par 30 000 m2, pārsniedzot 100 000 m2 kopējās platības, bet nomnieku skaits palielināsies līdz 250. Projektu paredzēts noslēgt 2019. gada augustā.

Gaidām ciemos tirdzniecības parkā “Alfa”!

DARBA LAIKS

 • P. O. T. C. Pk.

  10:00–22:00

 • S.

  10:00–22:00

 • Sv.

  10:00–22:00

KONTAKTI

Adrese :
Brīvības gatve 372
 
Rīga LV-1006
Tālrunis :
67076500
Fakss :
67076555
Mājas lapa :
www.alfaparks.lv

Tirdzniecības parks "Alfa"

Stāvu skaits:
2
Kopējā platība*:
65 000 m2
Iznomājamā platība:
48 000 m2
Veikalu skaits:
170
*Izņemot autostāvvietu

IZNOMĀJAMĀS PLATĪBAS:
Informācija par t/p “Alfa” tirdzniecības platību
nomu pieejama šeit: www.linstow.lv/pieejamas-platibas

Administrācija

Liene Apine

T/P Alfa menedžere

liene.apine@linstow.lv

Irīna Toropova

T/P Alfa mārketinga menedžere

irina.toropova@linstow.lv