Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Galactico

Galactico Privilēģiju karte

Galactico Privilēģiju programma

Galactico Privilēģiju programma ir radīta, lai Galactico tirdzniecības centriem uzticīgie klienti par saviem pirkumiem varētu maksāt mazāk un turklāt daļu no iztērētās naudas saņemt atpakaļ - vēl iepriecinošākiem pirkumiem! Neatkarīgi no formas, krāsas, materiāla vai pakalpojuma, neatkarīgi pat no pirkuma vērtības - ikviens pirkums* pelna daļu iztērētās naudas atpakaļ Dāvanu kartē un par daudziem pirkumiem jau uzreiz, iegādes brīdī, varam maksāt mazāk - saņemot atlaides vairāk kā 400 tirdzniecības vietās! Turklāt tā naudas daļa, kas tiek krāta reģistrējot pirkumus visu piecu tirdzniecības centru veikalos - summējas!

Galactico Privilēģiju programma nodrošina privilēģijas Galactico tirdzniecības centros visā pilsētā - t/p Alfa, t/c Origo, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Dole.

Ikviens var kļūt par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku! Uzzini vairāk!

Galactico Dāvanu karte

Galactico dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt savus tuvos un mīļos, draugus un kolēģus, darbiniekus un partnerus. Uzdāviniet viņiem Galactico dāvanu izvēles bezgalību!

Galactico dāvanu karte ir elektronisks bezskaidras naudas maksājuma līdzeklis plastikāta kartes formā, ar kuru var apmaksāt pirkums visos piecos Galactico  tirdzniecības centros: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole.

Ar  Galactico dāvanu karti var norēķinoties tirdzniecības centru veikalos, preses kioskos, kafejnīcās, restorānos, aptiekās, skaistumkopšanas salonos, sporta klubos, apdrošināšanas sabiedrībās, tūrisma firmās, video nomās un pie sadzīves pakalpojumu sniedzējiem - kopumā vairāk kā 650 vietās*!

*Galactico dāvanu karte nevar tikt izmantota norēķiniem pasta nodaļās, banku filiālēs, līzinga kompānijās un tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī pie atsevišķiem tirgotājiem, kas nav noslēguši vienošanos par Galactico dāvanu karšu pieņemšanu.

Uzzini vairāk!

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku priekšrocības t/p Alfa turpinās

Mēs vēlamies pateikties ikvienam, kas iecienījis t/p Alfa sniegtās izklaides iespējas, veikalu plašo piedāvājumu un patīkamo atmosfēru.

Lai arī turpmāk t/p Alfa būtu labākā vieta, kur satikties un baudīt pozitīvas emocijas, līdz 2017. gada 16. jūlijam visiem Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem atbilstoši veikto pirkumu summai piedāvājam iegūt papildu priekšrocības vērtīgiem pirkumiem un pakalpojumiem.

Kā saņemt priekšrocības?

No 20.02.2017. līdz 16.07.2017. veic vismaz 20 pirkumus t/p Alfa
Reģistrē pirkumus ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti*
Sasniedz pirkumu summu, kas atbilst kādam no 5 priekšrocību līmeņiem
Atbilstoši sasniegtajam priekšrocību līmenim, saņem dāvanas t/p Alfa informācijas centrā no 24.07.2017. līdz 13.08.2017.

Kādas dāvanas iespējams saņemt?

2 biļetes uz kinoteātri Cinamon
Auto mazgāšana automazgātavā Song Wash
Ķīmiskā tīrīšana 2 apģērba gabaliem Clean Control
Maltīte pēc izvēles vienā no t/p Alfa restorāniem 20 EUR vērtībā (Double Coffee, Gan Bei City, McDonald's)
SPA masāža skaistumkopšanas salonā Kolonna Day SPA

Galactico Privilēģiju programmas priekšrocību līmeņi:

 

Līmenis un
pirkumu summa

Kino
biļetes

Ķīmiskā
tīrīšana

Auto
mazgāšana

Maltīte
restorānā

SPA
masāža

 

1. līmenis
700–1500 EUR

 

 

 

 

 

2. līmenis
1501–2000 EUR

 

 

 

 

3. līmenis
2001–3000 EUR

 

 

 

4. līmenis
3001–4000 EUR

 

 

5. līmenis
4001 EUR un vairāk

Kur saņemt ieguvumus?

Dāvanas būs iespējams saņemt t/p Alfa Informācijas centrā no 24.07.2017. līdz 13.08.2017., uzrādot personu apliecinošu dokumentu un Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti.

Pirkumu uzskaites laiks: 20.02.2017.–16.07.2017.

* Saskaņā ar Galactico Privilēģiju programmas un Galactico Privilēģiju karšu noteikumiem.