Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Esi Gatavs – ALFA Kļūst Lielāka Un Spožāka!

Alfas paplašināšana

Vēl vairāk iepirkšanās un izklaides iespējas – pavisam drīz!
T/p “Alfa” aug – drīzumā vairāk nekā 250 veikalu!

Lai  padarītu iepirkšanos ērtāku un piedāvātu plašākas izklaides un atpūtas iespējas, viens no lielākajiem tirdzniecības centru (t/c) apsaimniekotājiem Eiropā un Turcijā “Multi Corporation” kopā ar “Linstow Center Management” (LCM) uzsācis tirdzniecības parka (t/p) “Alfa” paplašināšanās darbus.


Jau šobrīd aktīvi tiek veikti sagatavošanās darbi uzsākšanai, tāpēc lūdzam būt gataviem izmaiņām tirdzniecības parka infrastruktūrā. Sekojiet līdzi aktuālajiem jaunumiem, par kuriem t/p “Alfa” komanda jūs informēs.
Te tiks ievietota informācija ne tikai par tehniskajām lietām, ar kurām būs vērtīgi rēķināties ikvienam t/p “Alfa” apmeklētājiem, izvēloties ceļu pie mums, bet arī virkne citu jaunumu, kas padarīs JAUNĀ t/p “Alfa” gaidīšanas posmu krāsainu un aizraujošu.
Sekojiet līdzi!

Video no būvlaukuma 2018. gada 26. februārī

Tiešraide no būvlaukuma
axp

JAUNĀ t/p “Alfa” uznāciens!

T/p “Alfa” kopējā platība tiks palielināta par 30 000 m2, bet nomnieku skaits palielināsies līdz pat 250. Līdz ar šo projektu t/p “Alfa” ne tikai kļūs par lielāko tirdzniecības centru Latvijā, bet piedāvās visplašāko preču un pakalpojumu klāstu, ēdināšanas, kā arī izklaides iespējas visai ģimenei.

 

Ēdināšana

Kārdinoši! Garšu ceļojums labākajās kafejnīcās un restorānos

Paplašināšanās projektā paredzēta jauna trīsstāvīga piebūve ar īpašu  restorānu zonu teju 6 500 m2 platībā augšējā stāvā, kurā varēs mieloties tādos jaunatvērtos restorānos, kā “LIDO”, “Vairāk Saules”, “Baby Back Ribs & BBQ” un “Galleria D’arte”. Savukārt līdz šim iecienītie tirdzniecības parka restorāni “Gan Bei City”, “Čili pica” un “Double Coffee” tiks rekonstruēti.

Aizraujoši un krāsaini! Izklaides iespējas atpūtai ar ģimeni

Trešais stāvs priecēs pašus jaunākos apmeklētājus ar īpašu, jaunu izklaides zonu bērniem 500 m2 platībā. Sporta piekritēji varēs baudīt 1700 m2 plašās “My Fitness” sporta kluba telpas, bet kino skatītāji varēs atpūsties pilnveidotajā un atjaunotajā k/t “Cinamon”. Arī t/p “Alfa” pieguļošo teritoriju mēs labiekārtosim un apzaļumosim, sniedzot apmeklētājiem papildu iespējas nesteidzīgai un mierīgai atpūtai.

Aizraujoši

Moderni

Moderni! Modei un skaistumam

Jaunā korpusa pirmajos divos stāvos ikvienam apmeklētājam tiks piedāvātas lielākas zīmolu dažādības iespējas. Pie jaunām un plašām telpām tiks tādi modes preču veikali, kā, piemēram, “Zara”, “Bershka”, “Pull & Bear”, “Reserved” un “Mohito”, kā arī klāstu papildinās jauni veikali – “Zara Home”, “Massimo Dutti”, “Stradivarius”, “Oysho”, “House”, “Cropp”, “Sinsay” un “Moskito”.

Ērti! Autovadītājiem, riteņbraucējiem un jaunajiem vecākiem

T/p “Alfa” ir tirdzniecības parks visai ģimenei, tāpēc jo īpaši tiek pārdomāta infrastruktūra, lai tā būtu ērta gan automašīnām, gan bērnu ratiņiem, gan arī velosipēdiem. Papildus tiks izbūvēta pazemes autostāvvieta, palielinot kopējo kapacitāti līdz 2000 transportlīdzekļiem. Tāpat arī tiks uzstādītas jaunas, ērtas velosipēdu novietnes.

Ērti

Mājas preces

Dzīve “Alfā” ir gluži kā filmā, un pārmaiņu laikā tā kļūst vēl aizraujošāka!

Paplašināšanās projektu paredzēts noslēgt 2019. gada rudenī, tāpēc aicinām ikvienu t/p “Alfa” apmeklētāju būt pacietīgam un saprotošam. Mēs vēlamies, lai Jūs kļūtu par daļu no komandas, kas palīdzēs Alfai kļūt lielākai un spožākai. Un tad – gluži kā kino – pārsteigumi, jaunas sajūtas un jauni sasniegumi!

JUMS - KĻŪSTAM LIELĀKI UN SPOŽĀKI!

Uz tikšanos!