Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Neaizmirstama dāvana, kurai cena nebūs jānoplēš

2018-12-13

Lai šogad sarūpētās dāvanas saņēmējiem noteikti paliktu siltā atmiņā un sagādātu prieku,  t/p Alfa sadarbībā ar SOS Bērnu ciematu asociāciju šogad uzsākusi brīnišķīgu projektu. Tā ietvaros t/p Alfa apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja pievienot iegādātajām dāvanām arī “gabaliņu” sirsnības un prieka. Tādēļ no 12. decembra pie mums speciāli iekārtotā stendā līdzās Informācijas centram var iegādāties arī skaistus sertifikātus, kurā ierakstīt dāvanas saņēmēja vārdu, tādējādi apliecinot, ka dāvanas saņēmēja vārdā veikts ziedojums SOS Bērnu ciematu gādībā esošajiem 800 bērniem un jauniešiem, sagādājot viņiem bezrūpīgāku un gaišāku 2019. gadu.

“Dāvāt prieks mūsos nenoliedzami ir. Tādēļ šogad kopā ar SOS Bērnu ciematu asociāciju esam sarūpējuši t/p Alfa apmeklētājiem ko patiesi īpašu. Iespēju pievienot tradicionālajām dāvanām vēl vairāk sirsnības un prieka, veicot ziedojumu dāvanas saņēmēja vārdā” stāsta t/p Alfa vadītāja Irīna Toropova, uzsverot, ka tieši šī papildu dāvana saņēmējiem atmiņā paliks ar labo darbu sajūtu arī pēc tam, kad svētki būs beigušies. “Mums, t/p Alfa komandai, ir svarīgi atbalstīt un uzlabot cilvēku labsajūtu un vidi, kurā dzīvojam. Un šādi mēs varam radīt dubultu prieku – dāvanas ar papildu vērtību tuvajiem un finansiālu atbalstu tiem, kam tas nepieciešams, jo visi ienākumi 100% apmērā nonāks SOS Bērnu ciematu asociācijā.”
Papildu dāvanu iespējams iegādāties t/p Alfa no 12. līdz 31. decembrim laika posmā no plkst. 12:00 līdz 20:00. T/p Alfa un SOS Bērnu ciematu asociācija būs pateicīga par katru noziedoto eiro centu, taču, lai saņemtu sertifikātu, ziedojumam jābūt vismaz 5 EUR vērtībā.
Aicinām arī uzņēmējus šajos svētkos darīt labus darbus un izvērtēt, vai tieši šī nebūs īstā dāvana, ar ko pārsteigt savus sadarbības partnerus.

131218-4.jpg 131218-2.jpg Titulbilde.jpg 131218-5.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma