Esam atvērti no 10:00 - 22:00

T/p Alfa jaunajai papildu daudzstāvu autostāvvietas ēkai Spāru svētki

2018-10-17

Tirdzniecības parka Alfa jaunās daudzstāvu autostāvvietas ēkas būvniecība tika uzsākta šī gada aprīlī. Pēc nodošanas ekspluatācijā, ko plānots realizēt jau tuvākajā laikā, tā papildinās esošo autostāvvietu skaitu par aptuveni 500 jaunām vietām.

“Ar gandarījumu paziņojam, ka mūsu otrās autostāvvietas attīstības plāns tirdzniecības parkam Alfa veiksmīgi virzās uz priekšu. Jaunā ēka tiks savienota ar esošo, tā palielinot autostāvvietu ietilpību un nodrošinot mūsu apmeklētājiem nepieciešamās ērtības pirms gaidāmajām Ziemassvētku izpārdošanām. Pirms paplašinātā tirdzniecības centra atklāšanas nākamajā vasarā, plānots uzlabot arī pārējās t/p Alfa teritorijā esošās autostāvvietas,” stāsta Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.
Jaunā autostāvvietas ēka būs trīs stāvos ar kopējo platību ~ 15 000 m2. Pirmajā stāvā plānots izvietot autostāvvietas 139 automašīnām, otrajā – 165, bet trešajā – 174. Transporta rotācija  augšup  un  lejup  būs veidota  analogi  esošajai  stāvvietai, ko apmeklētāji novērtējuši kā vienu no visērtākajām. Visi jaunās autostāvvietas stāvi tiks savienoti ar esošo daudzstāvu autostāvvietu, nodrošinot ērtu un jau ierastu piekļuvi tirdzniecības parka veikaliem, tādējādi jau šogad nodrošinot apmeklētājiem iespēju ērti atstāt savu automašīnu, lai sagādātu pārsteigumus gada visbrīnumainākajam laikam – Ziemassvētkiem. Savukārt piegādes transportam tiks izbūvēta jauna, nodalīta iebrauktuve no Stāmerienas ielas puses.
Tirdzniecības parka Alfa paplašināšanas ieceres būvniecība tika uzsākta pirms gada – 2017. gada oktobrī. Tās ietvaros tiks izbūvētas divas jaunas ēkas – piebūve esošajam tirdzniecības parkam, paplašinot to par ~ 20 000 m2 un jauna daudzstāvu autostāvvietas ēka. Projekta ietvaros paredzēta arī esošā teritorijas labiekārtojuma pārbūve, izveidojot to funkcionālāku un mūsdienu prasībām piemērotu.

Alfa_04.10.18_02.JPG

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma