Esam atvērti no 10:00 - 22:00

No 8. līdz 16. augustam pie mums, t/p Alfa otrajā stāvā, apskatāma CSDD izstāde Baisā realitāte uz ceļa

2018-08-10

Izstādē aplūkojamas 10 fotogrāfijas ar tehniskajās pārbaudēs un kontrolēs uz ceļiem atklātajiem automašīnu defektiem un bojājumiem, kurus autovadītāji nav laikus pamanījuši vai pašrocīgi mēģinājuši novērst ar “radošiem risinājumiem”.

Saplēstas riepas un pilnībā nodiluši protektori, ar koka tapām aizdarinātas bākas – baisā realitāte, kas vienaldzīgu neatstās nevienu.

Iestājoties par drošu satiksmi, aicinām aplūkot izstādi un aizdomāties - varbūt arī jūsu spēkratam pienācis laiks vizītei pie meistara.

Pēc ekspertīžu aplēsēm, apmēram 10% gadījumu avāriju viens no iemesliem bijis transportlīdzekļu sliktais tehniskais stāvoklis. Savukārt saskaņā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) datiem dienā vidēji 13 automobiļiem tiek aizliegta turpmākā dalība satiksmē, no tiem lielākajai daļai jeb 62% konstatētas problēmas ar bremžu sistēmu.

Lai aicinātu autovadītājus aizdomāties, kampaņas “Mēs par drošu auto!” ietvaros CSDD aicina apmeklēt “Tehniskās apskates naktis 2018”, kurās auto diagnostiku iespējams veikt bez maksas:

  • Daugavpilī (11.08.)
  • Liepājā (18.08.)
  • Rīgā (26.08.)
  • Jelgavā (22.09.)

bistama-realitate.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma