Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Bermudu divstūra jaunā albuma Ballplēsis prezentācija iegriež jaudīgu ballīti uz Alfas jumta

2018-07-13

12.jūlijā ar skaļu ballīti uz tirdzniecības parka "Alfa" autostāvvietas jumta tika prezentēts grupas "Bermudu divstūris" jaunais albums "Ballplēsis". Unikālajā pasākumā mūziķi kopā ar enerģiskajiem dejotājiem sniedza koncertu apmēram 400 apmeklētāju.

"Jāatzīst, ka "Bermudu divstūris" ir grupa, kura ar saviem enerģiskajiem hitiem spēj iegriezt teju jebkuru ballīti. Dzīve ir jāsvin, tāpēc priecājamies, ka kopā ar Bicepsu un Tricepsu uz t/p "Alfa" jumta spējām nosvinēt jaunā albuma atklāšanu ar skaļāko ballīti t/p "Alfa" vēsturē. Kopā mums izdevās uzlabot vakaru simtiem cilvēkiem!" stāsta tirdzniecības parka "Alfa" vadītāja Irīna Toropova.

“Šī, tik tiesām, bija jaudīgākā CD prezentācija, kāda mums ir bijusi un kādā esam piedalījušies. Pat lietus un zibens, nespēj apturēt “Bermudu Divstūra” ballītes. Mūsu klausītāji ir vislabākie, tamdēļ prieks, ka šos svētkus varējām noballēt kopā”, stāsta Biceps un Triceps.

Uz īpašo ballīti bija ieradušies apmēram 400 mūziķu kvēlāko fanu. Pēc ielūgumiem uz jaunā albuma prezentācijas pasākumu varēja ierasties tikai ātrākie fani - biļetes noteiktā laika posmā 11.jūlijā varēja saņemt Vecrīgā pie Laimas pulksteņa, pie Ģertrūdes baznīcas apļa un t/p "Alfa". Ņemot vērā ievērojamu cilvēku atsaucību "Bermudu divstūris" un t/p "Alfa" 100 kārtīgākajiem grupas faniem biļetes uzdāvināja arī pasākuma dienā.

Albuma "Ballplēsis" prezentācijas pasākumā grupa apmeklētājiem sniedza pirmo no enerģiskajiem koncertiem, kurā tika atskaņotie jaunākie "Bermuda divstūra" hiti.

"Ballplēsis" ir grupas "Bermudu divstūris" otrais studiju albums. Jaunajā albumā ir iekļautas 12 kompozīcijas.

Līdz ar jaunā CD iznākšanu, straujiem soļiem tuvojas lielie solo koncerti – 1.septembrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, 28. septembrī Ventspilī, Jūras Vārtos, 5. oktobrī Valmieras Kultūras Centrā un 23. novembrī Rēzeknes Gors.

FOTOGALERIJA >>

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma