Esam atvērti no 10:00 - 22:00

T/p Alfa sievišķīgs pārsteigums - bezmaksas ziedu galvas rotu meistarklases!

2018-06-13

14. un 15. jūnijā tirdzniecības parks Alfa sarūpējis īpašus, sievišķīgus pasākumus pirmssvētku noskaņās! Apmeklētājām tiks sniegta unikāla iespēja - pievienoties zīmola LaCrown dibinātājas Leldes Baņģes meistarklasēm, kuru laikā ekspertu pavadībā katrai apmeklētājai būs iespējas izveidot savu unikālo ziedu galvas rotu, ar ko priecēt līgotājus vai izcelties kādā no šīs vasaras festivāliem. Meistarklases un materiāli būs pieejami bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: infoalfa@linstow.lv.

"Tuvojoties vasaras saulgriežiem, dāmām laiks sākt domāt par savu īpašo odziņu, ar ko atšķirties un priecēt apkārtējos. Viens no veidiem, kā izcelties ar oriģinālu un neatkārtojamu aksesuāru, kurš noteikti nebūs nevienai citai, ir izveidot to pašai pēc saviem ieskatiem. Arī t/p Alfa ir par oriģināliem darinājumiem, tāpēc sadarbībā ar LaCrown dāvinām sievietēm īpašus notikumus - bezmaksas meistarklases, kurā varēsiet tikt pie burvīgas galvas rotas," norāda Irīna Toropova, t/p Alfa vadītāja.

Ziedu rotu darināšanas meistarklases tirdzniecības parkā Alfa norisināsies divas dienas - 14. un 15. jūnijā no plkst. 16:00 līdz 19:00. Lai nodrošinātu savu dalību jums vēlamajā dienā un laikā, ieteicams iepriekš pieteikties, rakstot uz - infoalfa@linstow.lv.

Meistarklašu vadītāja un zīmola LaCrown dibinātāja Lelde Baņģe norāda, ka pasākuma laikā tā apmeklētājas varēs gūt zināšanas par unikālu un kvalitatīvu galvas rotu darināšanu, kā arī uzdot visus interesējošos jautājumus.

Lai krāšņā ziedu rota taptu, ir nepieciešami tādi materiāli kā līmes pistole, stīpiņa, kura kalpo kā rotas pamatne, mākslīgie ziedi un zaļumi, auduma gabaliņš un citi dekori pēc vēlmēm, taču šajās meistarklasēs tie būs nodrošināti bez maksas.

Piedalīties būs iespēja arī bez iepriekšējas pieteikšanās, taču ierobežoto vietu skaita dēļ priekšroka tiks dota tām, kas būs pieteikušies, rakstot uz e-pastu. Savukārt personām, kas nebūs pieteikušās, iespējams, var nākties nedaudz uzgaidīt.

Ierodoties uz pasākumu, lūgums ņemt vērā, ka publicitātes nolūkos tas var tikt fotografēts un filmēts.

Gadījumā, ja meistarklases t/p Alfa tomēr neizdodas apmeklēt, LaCrown dibinātāja Lelde Baņģe sagatavojusi ieteikumus, kā šādas rotas izveidot pašas spēkiem:

1. Pirms ziedu rotas veidošanas uz stīpiņas ar līmes pistoli rūpīgi jāuzlīmē kāds materiāls, piemēram, auduma gabaliņš vai mākslīgas zaļas lapiņas, uz kurām tiks piestiprināti ziedi.

1.jpg

2. Izvēlies vietu, kur vēlies līmēt lielākos ziedus un sāc ar lielāko dekoru pielīmēšanu pie pamatnes. Kad tas ir izdarīts, turpini ar mazāko dekoru līmēšanu.

2.jpg

3. Ziedu rotas darināšanas procesā neaizmirsti arī par dažādību! Paralēli ziedu līmēšanai neaizmirsti arī par zaļumiem un citiem dažāda izmēra dekoriem, kas galvas rotu darīs krāšņāku.

3.jpg

4. Nebaidies ziedus un citus dekorus uz stīpiņas līmēt cieši – tā galvas rota izskatīsies bagātīgāka. Kad nepieciešamie dekori ir pielīmēti, tava svētku ziedu rota ir gatava!

4.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma