Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Ar bērnu zīmējumiem atklāj uzlabotu Stūrīšu ielas posmu; mainīta piekļūšana t/p Alfa daudzstāvu autostāvvietai

2018-05-10

Ar saukli “Es Tev smaidu!” un košiem bērnu zīmējumiem atklāta uzlabotā Stūrīšu iela turpat pie t/p Alfa, lai paplašināšanās būvdarbu laikā nodrošinātu ērtu piekļūšanu daudzstāvu autostāvvietai. Līdzšinējā iebrauktuve daudzstāvu stāvvietā no Stāmerienas ielas puses tiek slēgta. Autovadītāji aicināti izmantot jauno piebraucamo ceļu, lai ērti nokļūtu daudzstāvu autostāvvietā

Jautras bērnu čalas un krāsaini krītiņu zīmējumi uz asfalta atdzīvināja jauno ielu tās atklāšanas svētkos, kuru galvenie viesi, pateicoties labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv atbalstam, bija 35 Zālītes speciālās internātskolas audzēkņi. Lai saņemtu atļauju spert pirmos soļus uz labiekārtotās ielas, bērniem bija jāatmin noteiktā parole “Es Tev smaidu!”, kas, minot un uzminot, acumirklī atplauka arī viņu sejās.

“Tas ir brīnišķīgs moto! Smaids dod prieku citiem, pārliecību pašam par sevi un ļauj apjaust mirkļa burvību, bet zīmēšana dzīvē ienes košas krāsas. Paldies bērniem par radošo garu - zīmētajiem sapņiem, - ziediem, zaķiem, taureņiem, medūzām, zvaigznēm, sirdīm un citiem fantāzijas augļiem, kas šo ielu padara tik spilgtu un priecē autobraucējus! Ir ticējums, ja pirmo reizi brauc pa jaunu ceļu, ir jāievēlas vēlēšanās – neaizmirstiet par to, kad brauksiet pie mums! ” saka t/p Alfa vadītāja Irīna Toropova.

Pēc ielas izdaiļošanas bērni kopā ar Pluto, princesi Jogitu un Zaķu meiteni baudīja sauli un piknika gardumus turpat zālienā pie t/p Alfa, kur piedzīvoja arī maģiskāko svētku brīdi - ziepju burbuļu pūšanu. Laukums aiz daudzstāvu autostāvvietas pārvērtās pasakainā burbuļu un bērnu sajūsmas saucienu jūrā.

“Šo bērnu ikdiena nav vienkārša. Internātskola viņiem ir otrās mājas, dažiem pat pirmās, līdz ar to bērni priecājas izbraukt ārpus ierastās vides,” stāsta Palīdzēsim.lv vadītāja Ilze Skuja. “Ja lielākajai daļai bērnu krāsot uz asfalta vai pūst burbuļus ir ikdiena, internātskolu bērniem tas nereti ir kārtīgs piedzīvojums, kas ilgi paliek viņu atmiņā. Galvenais ir emocijas un pozitīvais prieks, ko viņi gūst. Tas nav ne ar ko salīdzināms, ne samaksājams, ne atsverams.”

Aija Sietiņa Zālītes speciālās internātskolas direktora vietniece izglītības jomā skaidro, ka ir pateicīga organizācijām, kas ziedo līdzekļus bērnu izbraucieniem ārpus skolas un kultūras pasākumiem, tostarp Palīdzēsim.lv, kas aicina uz hokeja spēlēm un cienā ar našķiem: “Tādējādi mūsu bērni, kuri no pirmdienas līdz piektdienai dzīvo uz vietas skolā, var izrauties no vienmuļās ikdienas un redzēt daudz jauna. Līdzīgi kā šodien. Ne viņu vecāki, ne skola to nespētu nodrošināt.”

_98A8557.jpg _98A8478.jpg _98A8588.jpg _98A8203.jpg

_98A8584.jpg _98A8256.jpg _98A8415.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma