Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Piesakies Prāta Spēles: Simtgades kauss turnīra posmam t/p Alfa jau nākamsestdien un cīnies par unikālu trofeju – Gadsimta kauss

2018-04-27

Nākamsestdien, 5.  maijā, plkst. 12:00 tirdzniecības parkā Alfa norisināsies viens no Prāta Spēles: Simtgades kauss turnīra posmiem. Šī erudīcijas spēle ir īpaši izstrādāts, unikāls projekts Latvijas simtgades svinību ietvaros, kurā varēs piedalīties komandas 4-6 cilvēku sastāvā.

"Dažādi Prāta spēļu turnīri latviešu vidū pēdējā laikā kļuvuši arvien populārāki, taču Prāta Spēles: Simtgades kauss ir unikāla iespēja izklaidi apvienot ar latviskās identitātes stiprināšanu. Arī tirdzniecības parks Alfa rūpējas par svētku un piederības sajūtas veicināšanu, tāpēc priecājamies, ka visi kopā varēsim ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī pārbaudīt un stiprināt savas zināšanas ," norāda t/p Alfa vadītāja Irīna Toropova.

Prāta Spēles: Simtgades kauss ir Latvijas simtgadei veltīts pasākums, tāpēc erudīcijas spēles dalībniekiem nāksies atbildēt uz dažādiem jautājumiem par un ap Latviju. Vairāk nekā divu stundu ilgajā pasākumā piedalīsies iepriekš reģistrējušās komandas 4-6 cilvēku sastāvā, bet 15 komandām būs iespēja piedalīties spēlē plkst.15:00, reģistrējoties klātienē. Dalība erudīcijas spēlē ir bez maksas.

Viens no Prāta spēļu turnīra posmiem tirdzniecības parkā Alfa norisināsies sestdien, 5. maijā, plkst. 12:00 otrā stāva laukumā virs Informācijas centra.

Spēles norise:

  1. Tiek piedāvātas 20 tēmas, no kurām tiek izspēlētas 10.
  2. Spēle ir sadalīta 10 kārtās (tēmās) pa 5 jautājumiem katrā. Katru spēles kārtu izvēlās kāda cita komanda, kura tiek izlozēta pirms kārtas.
  3. Spēles laikā atbildes tiek rakstītas uz speciālām atbilžu lapiņām, kas tiek iesniegtas spēles vadītājam.
  4. Par katru pareizu atbildi komanda saņem desmit punktus ( izņēmums ir raunds ar secinājumu, kurā ir iespējams saņemt papildus 20 punktus).
  5. 5Uzvar komanda ar maksimālo punktu skaitu.

Katras viktorīnas izskaņā tiek noskaidrotas labākās komandas, kuras tiek apbalvotas ar dāvanām Latvijas valsts simtgades vēstījuma noformējumā.

Kopumā Prāta Spēles: Simtgades kauss ietvaros, no 1. aprīļa līdz 18. novembrim, visā Latvijā notiks 30 spēles. Visvairāk punktu ieguvušās komandas no katra reģiona sacentīsies pusfinālā un piecas ar visaugstāko pusfināla rezultātu kvalificējas Turnīra galvenajai spēlei Lielais Fināls. Turnīra pirmās vietas ieguvēji iegūst galveno balvu - Gadsimta kausu, kura izstrāde veidota kā unikāla trofeja ar simtgades vēstījuma elementiem.

Pieteikt savu komandu 5. maija Prāta Spēles: Simtgades kauss turnīra spēlei tirdzniecības parkā Alfa var arī šeit: http://lv100.prataspeles.lv/registracija

prataSpeles_100_v.1.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma