Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Pavasara tīrīšana skapī un labs darbs vienlaicīgi

2018-04-12

Turpmāk, apmeklējot tirdzniecības centru Alfa, varēsi apvienot patīkamo ar lietderīgo, jo t/p “Alfa” daudzstāvu auto stāvvietas 2.stāvā ir izvietota nodibinājuma “Otrā Elpa” ziedojumu mantu kaste. Ziedojumu mantu kastē var atstāt visdažādākās gan ikdienā, gan saimniecībā noderīgas, labas mantas. Ziedotās mantas pēc sašķirošanas nonāks otrreizējā tirgū vai sociālās organizācijās.

“Šobrīd tirdzniecības centri vairs nav tikai vieta, kur iepirkties. Jau vairākus gadus pie mums t/p “Alfa” Galactico ziedojumu projekta “Labdarības siena – Palīdzēsim kopā” ietveros ir izvietotas dažādu labdarības organizāciju ziedojumu kastes, kurās mūsu apmeklētāji var ziedot naudas līdzekļus. Taču tagad nodrošināsim iespēju ziedot arī mantas,” skaidro t/p “Alfa” vadītāja Irīna Toropova. “Daudziem mājās ir labas mantas, kuras ikdienā vairs netiek izmantotas, taču tās ir žēl mest ārā. Uz vietām, kur lietotas mantas pieņem, strādājošam cilvēkam darba laikā aizbraukt ir sarežģīti, jādomā arī par automašīnas novietošanas  iespējām, tāpēc izvietot nodibinājuma “Otrā Elpa” ziedojumu mantu kastes mūsu tirdzniecības centrā šķita lieliska ideja – mūsu apmeklētāji, braucot iepirkties, pie reizes var arī atbrīvoties no mantām, turklāt ziedojot tās cilvēkiem, kam tas visvairāk nepieciešams.”

“Otrā elpa” aicina interesentus ziedot labas, tīras un joprojām lietojamas mantas. Aktuāli ir gan apģērbi un apavi, gan aksesuāri, dažādi interjera un dizaina priekšmeti, tekstila izstrādājumi, grāmatas un žurnāli, mūzikas instrumenti un ieraksti, kā arī filmas. Vienmēr noderīgas būs arī rotaļlietas, galda spēles un sporta preces.

“Ziedojumi, kas tiek nogādāti “Otrajā Elpā”, tiek sašķiroti. Daļa nonāk labdarības veikalos, kur tos var iegādāties jebkurš interesents - iegūtie līdzekļi tiek ziedoti labdarības projektiem. Otra daļa tiek ziedota sociālām organizācijām, kas tās izsniedz tiem, kam nepieciešama palīdzība – sociālajiem centriem, bērnu namiem, aprūpes iestādēm u.c.,” stāsta nodibinājuma “Otrā Elpa” projektu vadītāja Sandra Krafte.

Ziedojumu kaste t/p “Alfa” ir novietota daudzstāvu auto stāvvietas 2.stāvā un mantas nodibinājuma sagatavotajās kastēs var atstāt tirdzniecības centru darba laikā.

Nodibinājums “Otrā elpa” 2017.gadā saņēmis ziedojumus no teju 26 tūkstošiem ziedotāju. Vairāk nekā 24 tūkstoši eiro ziedoti dažādiem sociāliem stipendiju projekti, savukārt 30 dažādām sociālajām organizācijām visa Latvijā ziedoti vairāk nekā 340 tūkstoši vienību.

Palīdzēsim kopā!

elpa.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma