Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Pirmās 1500 biļetes uz

2018-04-06

"Arēnā Rīga" par īpašo cenu tikai t/p Alfa  6., 7. un 8. aprīlī

poet.jpg

Šā gada 20. oktobrī "Arēnā Rīga" norisināsies latviešu indīpopa grupas "The Sound Poets" ambiciozākais koncerts. Lai arī "Biļešu servisa" kasēs biļetes uz koncertu varēs iegādāties no 9.aprīļa, tirdzniecības parkā "Alfa" - 6., 7. un 8. aprīlī – pirmās 1500 biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā, turklāt par īpašām cenām:

  • Stāvvietas biļete: 15 eur (standarta cena – 20 eur)
  • Fanu zonas biļete: 35 eur (standarta cena - 45 eur)
  • Bērniem no 7-12g.v. iespējasm iegādāties biļetes ar 50% atlaidi.

Papildus biļešu iepriekšpārdošanai 6.aprīlī t/p "Alfa" norisināsies arī grupas "The Sound Poets" tikšanās ar faniem - interesenti varēs uzzināt detaļas par jaunā albuma "Trīs" tapšanas aizkulisēm, uzdot interesējošus jautājumus, kā arī saņemt autogrāfus un uzņemt kopīgas fotogrāfijas.

"Esam pagodināti, ka grupas "The Sound Poets" fani prieku šajā nedēļas nogalē varēs gūt tieši pie mums," stāsta t/p "Alfa" vadītāja Irīna Toropova. "Grupa "The Sound Poets" ir viena no veiksmīgākajām un iemīļotākajām, tāpēc arī "Alfa" atbalsta mūziķu veikumu un spožos nākotnes plānus."

Grupas "The Sound Poets" solists Jānis Aišpurs atklāj, ka tikšanās laikā fani tiks iepriecināti ar otro singlu no grupas trešā studijas albuma "Trīs". Gaidāmi arī pārsteigumi.

“Uzsāksim kampaņu, kurā mūsu fani, daloties ar bildēm sociālajos tīklos, pievienojot mirkļbirku “#TheSoundPoetsALFA”, varēs laimēt "meet&greet" ielūgumus uz grupas koncertu “Arēnā Rīgā”, kā arī kļūt par vienu no pirmajiem, kas savā īpašumā iegūs “The Sound Poets” albumu “Trīs"," atklāj Aišpurs.

«Trīs» būs «The Sound Poets» trešais studijas albums, kas seko debijas ierakstam «Tavs stāsts» un 2015. gadā izdotajam albumam «Pulsē». «Trīs» būs iekļautas 11 jaunas kompozīcijas latviešu valodā, no kurām pirmais singls «Ceļš» jau februāra sākumā tika nodots klausītājiem.

Koncerts «Arēnā Rīga» būs ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, kas, sadarbībā ar izcilākajiem scenogrāfijas un skatuves māksliniekiem, paredz kļūt par koncerta apmeklētājiem vēl neredzētu audiālu un vizuālu baudījumu.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma