Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Satiec īstus Lieldienu zaķus Alfā

2018-03-29

Tirdzniecības parks Alfa šogad Lieldienās saviem apmeklētājiem sarūpējis pārsteigumiem pilnas svētku brīvdienas. Gan lieliem, gan maziem tirdzniecības parka telpās, siltumā būs iespējas kārtīgi izšūpoties, lai vasarā nekož odi, satikt dzīvus Lieldienu zaķus un viņu draugus gaiļus, savukārt 1. aprīli, Joku dienu, pavadīt jautrā noskaņojumā kopā ar mīmiem.

“Jā – tā ir tiesa. Uz nedēļu t/p Alfa apmetušies 5 Lieldienu zaķi: balts ar melnām austiņām, brūns, pelēks un 2 melni. Viņiem piebiedrojušies arī 2 labākie draugi – gaiļi – lieli, skaisti, braši un nešķirami. Par saimi rūpējamies īpaši, apgādājot tos ar gardākajiem burkāniem. Pačukstēšu arī noslēpumu - ielūkojoties vērīgāk, sētiņā var ieraudzīt arī Lieldienu zaķu sadētās olas,” stāsta t/p Alfa vadītāja Irīna Toropova. “Savukārt 1. aprīli, Joku dienā, no plkst. 11:00 - 15:00 mūsu viesus smīdinās un izjokos mīmi. Bērni varēs nopelnīt arī saldumus.”

Jaunie Alfas iemītnieki atceļojuši no vietas, kas saucas Pilsmuižkungi (Bauskas novadā) un būs sastopami līdz Otrajām Lieldienām. Esam lepni uzņemt mīlīgos zaķus t/p Alfa, un iepriecināt ikvienu ģimeni, kas atbrauks pie mums ciemos.

Kā jau esam solījuši – Alfā vienmēr vairāk! Tāpēc tiekamies!

alfa_mimi4.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma