Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Brīvdienās aicinām piedalīties FOTO orientēšanās spēlē

2017-11-27

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. decembrī, visas dienas garumā tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” norisināsies aizraujošs piedzīvojums – foto orientēšanās spēle, kurā būs iespēja uzņemt oriģinālas un interesantas fotogrāfijas, pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, kā arī iegūt vērtīgas un lieliskas balvas.

“Viena no t/p “Alfa” pamatvērtībām ir ģimene, tāpēc ar prieku organizējam pasākumus, kas nodrošina kvalitatīvu ģimenes laika pavadīšanu kopā. Uzdevumi, ko ietver foto-orientēšanās, attīsta prātu un rada prieku, kas ir īsts C vitamīna avots šajā drūmajā rudens laikā visai ģimenei. Vienīgais, kas atliek – ļauties brīvdienu noskaņojumam, aizraujošam piedzīvojumam un sirsnībai. Būs jautri!” teic t/p “Alfa” vadītāja Irīna Toropova.

Spēles norise

Lai uzsāktu spēli, katrs spēles dalībnieks ir aicināts doties uz t/p “Alfa” informācijas centru, kurā varēs izņemt pirmo kartīti ar uzdevumiem – tā būs mīkla, kas ved uz spēles nākamo posmu.

Ceļojums solās būt ārkārtīgi krāšņs – no Eifeļa torņa Parīzē, milzu saldumiem cilvēka augumā, vienradža apciemojumam un džungļu istabas līdz pat iespējai iekāpt lielizmēra foto objektā – kaleidoskopā.

Balvu fonds

Atraktīvākās un oriģinālākās fotogrāfijas autoram tiks piešķirta Galactico dāvanu karte 200 EUR vērtībā. Tāpat arī balvu fondu veido virkne citu lielisku balvu, ko būs sarūpējuši t/p “Alfa” veikali: Esam priecīgi paziņot, ka balvu fonds ir papildināts ar veselu klēpi noderīgu dāvanu no Flying Tiger Latvia, Gourmet Vinothek, Dino Zoo, L'OCCITANE en Provence, Mádara Cosmetics, Sportland, Grāmatnīca "Jānis Roze", Sunlounge, Stenders, QUEEN Lingerie, El Machete Riga, MansRobots, Vision Express Latvija, PUNT ROMA, Douglas Latvia, Toys Planet, Narvesen, Movenpick, Cinamon  un Pellini Top kafejnīca.

Uzvarētāju paziņošana

Lai piedalītos galvenās balvas izlozē, uzņemtās fotogrāfijas ir jāpublicē savā Facebook vai Instagram profilā, pie katras bildes lietojot #alfaSpele (pārliecinies, ka Tavs profils ir publisks). Rezultāti tiks paziņoti 8. decembrī, publicējot tos mājas lapā alfaparks.lv un t/p “Alfa” sociālajā kontā Facebook.

Nāc un piedalies aizraujošajā foto-orientēšanās spēlē tirdzniecības parkā “Alfa” 2. un 3.decembrī! Tā tik būs sacensība!

Uz tikšanos t/p “Alfa”!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma