Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Labdarības foto izstāde BE TRENDY – KAD MODĒ PERSONĪBA

2017-11-24

Tirdzniecības parkā Alfa apskatāma labdarības foto izstāde ar nosaukumu BE TRENDY – KAD MODĒ PERSONĪBA, kur galvenajā dzīvnieku personību lomā ir suņi. Izstādi veidojuši Dzīvnieku patversmes Labās mājas pārstāvji, sadarbojoties ar fotogrāfi Inna Grinn. Foto izstāde apskatāma tirdzniecības parkā Alfa līdz 30.novembrim.

“Sadzīvot ar cilvēkiem ir liela māka, bet sadzīvot ar dzīvniekiem – tas ir cēli. Man prieks, ka sabiedrībai rūpes par dzīvniekiem nav vienaldzīgas. Ceru, ka ar šo labdarības projektu jaunas mājvietas atradīs daudz jauku mīluļu,” stāsta tirdzniecības parka Alfa vadītāja Irīna Toropova.

Desmit foto sesijas suņu portreti līdz 30.novembrim būs izvietoti īpašā izstādē tirdzniecības parka Alfa 2.stāvā. Ikvienam apmeklētājam ir iespēja aplūkot skaistas suņu fotogrāfijas un pārliecināties, ka katra no tām saistās ar kādu dziļāku stāstu.

“Veidojot foto projektu, spēlējamies un koķetējām ar patversmes Labās māja iemītniekiem. Cilvēkiem tīk piešķirt savas rakstura īpašības suņiem. Rodas amizants veidols, kuram suņi labprāt pat piespēlē, jo viņu dzīvē un sirdīs vissvarīgākais tomēr ir cilvēks. Dzīvnieki mums ļoti uzticas, tādēļ svarīgi ir viņus nepievilt. Ikvienu no tiem. Aktīvu vai līdzsvarotu, apdomīgu vai trakulīgu, dzīves gudru vai tādu, kuram visa dzīve vēl priekšā, ” stāsta patversmes sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Zirdziņa.

Talantīgās fotogrāfes Innas Grinn īstenā mīlestība ir dzīvnieki. Viņa ir veidojusi neskaitāmas suņu un kaķu foto sesijas gan studijā, gan pie dabas.

“Mūs mīl un ciena dvēseles, inteliģences, rakstura, labestības un citu iezīmju dēļ. Arī savus draugus iegūstam dažādās dzīves situācijās, bet mēs viņus nenoskatām izstādēs. Interesanti, kādēļ savus suņus, izvēlamies galvenokārt tikai pēc izskata? Kādēļ, piemēram, šķirnes skaistulis ir labāks par patversmes suni,” retoriski jautā fotogrāfe Inna Grinn.

Labās mājas, kur savus saimniekus šobrīd gaida ap 50 suņukiem un 70 kaķīšiem, pārstāvji aicina būt stilīgiem, adoptēt personību un nebaidīties uzticēties dzīvniekiem no patversmes.