Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Konkursa SUPERNOVA atlase

2017-11-06

Svētdien, 5. novembrī, notika pirmā LTV autoru un izpildītāju konkursa «Supernova» tikšanās ar žūriju klātienē. Pirmo reizi konkursa vēsturē atlase notika publiskā vietā - tirdzniecības parkā «Alfa», un to klātienē varēja vērot ikviens mūzikas entuziasts.

Atlasē piedalījās tie dalībnieki, kuriem palicis tikai viens solis līdz iekļūšanai konkursa tiešraidēs un  kuru dziesmas visaugstāk novērtējusi repertuāra žūrija, klausoties tās anonīmi, nezinot neko par dziesmu autoriem un izpildītājiem. Dziesmas pirmajā atlases kārtā vērtēja gan Latvijas mūzikas eksperti, gan ārvalstu speciālisti, gan klausītāji.

“Mūziķiem un dziesmu izpildītājiem vienmēr pats svarīgākais ir bijis tieši klausītājs, un īstā cīņa starp konkursa pretendentiem sākās brīdī, kad viņi tiek sadzirdēti. Tāpēc arī t/p “Alfa” atbalsta šī konkursa norisi t/p “Alfa” telpās, nodrošinot brīvu pieeju ikvienam konkursa “Supernova” aizrautīgam fanam. Mūsuprāt, šī ir ekskluzīva iespēja redzēt to, kas bieži paliek ārpus televīzijas ekrāniem, kā arī ar savu klātbūtni atbalstīt mūziķus, kas ir ceļā uz to, lai nestu Latvijas vārdu tālāk pasaulē. Bez tam – arī pašiem konkursantiem šis būs lielisks treniņš pirms lielās atlases televīzijā,” atzīst t/p “Alfa” vadītāja Irīna Toropova.

„Mums ir svarīgi dalībniekiem dot atšķirīgus uzdevumus jau pašā konkursa sākumā, lai pārbaudītu viņus dažādās, arī ne tik ērtās situācijās, tāpēc pirmo gadu noklausīšanos organizējam tirdzniecības parkā „Alfa”,” saka konkursa producente Ilze Jansone.

Šoreiz konkursā būs trīs pusfināli un fināls, kurā dalībniekus vērtēs gan skatītāji, gan žūrija. Konkursa «Supernova 2018» uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties pasaulē lielākās popmūzikai sasniedzamās auditorijas priekšā - starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kuru šogad pie televīzijas ekrāniem noskatījās 220 miljoni skatītāju Eiropā un pasaulē.

LV017169.jpg LV016519.jpg

LV016568.jpg LV016468.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma