Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Noskaidroti filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” konkursa uzvarētāji

2017-08-09

Lai papildu iekrāsotu skolēnu vasaras brīvlaiku ar piedzīvojuma garšu,  t/p “Alfa” sadarbībā ar filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” veidotājiem no 1. jūnija līdz 31. jūlijam rīkoja konkursu “Vectēvs, kas labāks par datoru”. Ikviens bērns tika aicināts atraisīt savu iztēli un veidot interesantu video filmiņu par vasaras spilgtākajiem notikumiem – šoreiz galvenajā lomā liekot vectēvu.

“Jāatzīst, ka šis projekts sanācis ļoti sirsnīgs. Ikviens konkursants ir piedomājis pie īsfilmas scenārija, lai uzburtu spilgtas atmiņas par saviem vecvecākiem. Malači! Lielākais prieks par to, ka video sižeta veidošanā vienotā tandēmā apvienojušies gan vecāki, gan bērni, gan galvenais varonis – vectēvs,” teic t/p “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Finālā tika izvirzīti pieci labākie konkursa darbi, kuru autori bija NIKS BORĪTIS, GUSTAVS MĀZIŅŠ, LOTTE EGLĪTE, ERNESTS AĻĻĒNS un AIGA KALNIŅA. Rūpīgi izvērtējot iesūtītos videodarbus, žūrija konkursa galveno balvu – Galactico dāvanu karti 100 EUR vērtībā – piešķir NIKAM BORĪTIM.

Visu piecu labāko darbu autori kopā ar viņu vecākiem vai mīļo vectētiņu tiek ielūgti uz īpašo filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” seansu 19. augustā plkst. 12.00, kas notiks k/t “Cinamon”. Pirms seansa paredzēta svinīga apbalvošana visiem konkursa dalībniekiem, kā arī iespēja tikties ar filmas režisoru Vari Braslu.

Apsveicam un tiekamies 19. augustā!

Lai apstiprinātu savu ierašanos, lūgums sazināties, rakstot ginta.augule@porternovelli.lv vai zvanot (+371) 286 22 680.


Video: Niks Borītis

Ar ģimenes spēlfilmu „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” tiks atklāta Nacionālā Kino centra programma „Latvijas filmas Latvijas simtgadei”. Filma stāsta par lielpilsētas puiku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams? „Vectēvs piesaista mazdēlu nevis ar to, ka ir labs meistars, sava amata pratējs, bet galvenokārt ar cilvēcisko godīgumu un stāju,” skaidro režisors Varis Brasla.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma