Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Shop-shop čempionāts uzņem apgriezienus.

2017-06-09

Piedalies arī tu un kļūsti par Alfas shop-shop čempionu!

Pēc labi pavadīta laika tirdzniecības centrā, noteikti būs palikuši spilgti iespaidi par katru veikalu – kāpēc lai neizmantotu šo privilēģiju? Pārbaudi savu erudīciju un piedalies atraktīvā spēlē “Alfas shop-shop čempions”, kas norisinās interneta vietnē spele.alfaparks.lv līdz 2017. gada 18. jūnijam.

http://spele.alfaparks.lv

“Mūsdienās cilvēki bieži dodas uz tirdzniecības centriem ne tikai, lai iepirktos, bet arī atpūstos. T/p “Alfa” ir kļuvis par populārāko tirdzniecības centru ar plašām atpūtas iespējām. Mēs novērtējam gan savus klientus, kuri iepērkas t/p “Alfa” veikalos, gan arī fanus, kuri ir aktīvi sociālajos tīklos, tāpēc, lai šī izklaide turpinātos arī ārpus t/p “Alfa” telpām, piedāvājam atraktīvu spēli saviem uzticīgajiem klientiem, ļaujot ikvienam no viņiem atalgot ciemošanos mūsu tirdzniecības centrā, kā arī zināšanas par mūsu plašo veikalu klāstu,” teic t/p “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Ja tev patīk iepirkties un tu pārzini tirdzniecības parku “Alfa”, tad atbildēt uz jautājumiem, kā, piemēram – cik veikali ir t/p “Alfa”, cik centimetru garš ir garākais t/p “Alfa” nopērkamais plāksteris vai cik stadionu ietilptu t/p “Alfa”, ja platību mērītu stadionos, vai, ko nozīmē vārds “gandrs” un cik bieži L’Occitane šī sviesta roku krēms tiek pārdots visā pasaulē –, būs tīrā izklaide.

Lai piedalītos spēlē, ir nepieciešams reģistrēties ar sociālā tīkla kontu, kā arī izlasīt un piekrist spēles noteikumiem. Katru dienu atbildi uz trīs video jautājumiem, ko uzdod viens no t/p “Alfa” veikalu pārstāvjiem un krāj punktus, – jo aktīvāk spēlēsi un pareizāk atbildēsi uz jautājumiem, jo lielāka iespēja laimēt balvas!

Balvu fondu veido vērtīgas t/p “Alfa” veikalu sarūpētas dāvanas un dāvanu komplekti – kinobiļetes no “Cinamon”, dāvanu komplekts ķermeņa kopšanai no “L’Occitane”, Tefal tējkanna no “Euronics”, trauku komplekts MealKit 2.0™ pārgājieniem, laivu braucieniem, velobraucieniem vai piknikam no “Gandrs”, apavu pāris (pēc izvēles) 50 EUR vērtībā no “Skechers”, JOHN MASTERS ORGANICS produktu komplekts no “Biotēka” u.c., savukārt galvenajā balvā ir Galactico dāvanu karte 100 EUR vērtībā.

Lai veicas!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma