Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Ielīgošanas pasākumi tirdzniecības parkā “Alfa” 2017

2017-06-05

Gaidot Līgo svētkus, 17. un 18. jūnijā no plkst.13.00 līdz 18.00 tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” notiks vairāki Līgo svētku ieskandināšanas pasākumi, kuros apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošās meistardarbnīcās, saposties svētkiem, kā arī pilnveidot savas prasmes lukturu, ziepju vārīšanas un amuletu darbnīcā.

“Ik gadu, kad pie mums atnāk vasaras krāšņākie svētki – Vasaras saulgrieži –, daba uzplaukst, gaiss virmo, un mēs, laužot ikdienas plūdumu, vēlamies uzplaukt kopā ar dabu. Būšana dabā ir pats skaistākais, ko baudīt šajā laikā – rotāties ziedu un ozollapu vainagos, priecāties un griezties raitā deju solī vai vienkārši dziedāt kādu Līgo dziesmu pie ugunskura. T/p “Alfa” radošā komanda ir gandarīta arī šogad uzburt svētku īpašo viļņojumu, spēku un brīnumu, ko sniedz Vasaras saulgriežu laiks,” par plānotajām Līgo aktivitātēm stāsta tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Liene Apine.

17. jūnijā t/p “Alfa” 1. stāvā pie informācijas būs atvērta lukturu darbnīca. Uguns ir vistiešākais Saules simbols – tā attīra un šķīsta, kā arī veicina auglību un veselību.  Šo īpašību dēļ uguns Jāņu naktī tiek pielietota daudz un dažādos veidos, tai skaitā arī lukturos. Sveču lukturi var tikt izmantoti gan dekorējot svinību vietu iekštelpās, gan ārpus telpām, iekarot tos kokos vai noliekot zālē – Jāņos it sevišķi tie radīs romantisku un mājīgu atmosfēru. Pašu gatavotus sveču lukturus noteikti novērtēs tie, kam interesē dabai draudzīgi un ekoloģiski izstrādājumi, kā arī tie, kam patīk gaumīgas un skaistas lietas.

17. un 18. jūnijā ikviens varēs izveidot savu aizsardzības amuletu, savukārt 18. jūnijā darbosies ziepju vārīšanas darbnīca, kurā, pievienojot virkni noderīgu dabas vielu un burvīgus aromātus, varēs izveidot skaistus un neatkārtojamus ziepju gabaliņus gan savam, gan citu priekam, ja jādodas ciemos. Tāpat arī ikvienam t/p “Alfa” apmeklētājam būs iespēja saposties Līgo svētkiem – matos uzburt svētkiem atbilstošu matu sakārtojumu no bizēm, kā arī uzpīt skaistu un košu Līgo vainagu. Skaistākos mirkļus ikviens varēs iemūžināt atbilstoši Līgo svētkiem noformētā fotostūrī.

Ar skanīgu līgo
Lai Jāņu nakts zied,
Lai uguns uz sauli
Un vasaru iet.

Lai brīnumaini un skanīgi vasaras saulgrieži!

Jūsu t/p “Alfa”

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma