Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Atklāj savus vasaras piedzīvojumus ar vectēvu un laimē naudas balvu 100 EUR vērtībā!

2017-06-05

Sākas vasaras piedzīvojumu laiks, un ir īstais brīdis ieplānot tā noslēgumu augustā, kad lieliski iederēsies visu darbu un nedarbu nosvinēšana kopā ar režisora Vara Braslas jauno spēlfilmu „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”. T/p “Alfa” sadarbībā ar filmu veidotājiem rīko konkursu “Vectēvs, kas labāks par datoru”, aicinot ikvienu bērnu būt radošam un veidot interesantu video filmiņu par vasaras piedzīvojumiem – šoreiz galvenajā lomā liekot vectēvu.

“Manā atmiņu spogulī ciemošanās pie vecvecākiem ir veldzējošas peldes karstās vasaras dienās, kopīgi makšķerēšanas rīti un prieka pilnas dienas lauku saimniecībā. Bet tās siltākās sajūtas raisa vectētiņa māka caur garšīgiem un nepiespiestiem stāstiem un bagātīgo humora izjūtu apjaust mīlestību pret darbu un ikdienu kā svētkiem. Ja man toreiz būtu bijusi iespēja iemūžināt šos mirkļus – kaut vai savus nedarbus un jautrās izjokošanas, kas tika izspēlētas, arī vectētiņa trāpīgos citātus – man noteikti būtu ar ko palepoties. Tāpēc ar prieku aicinu ikvienu skolēnu atraisīt savu iztēli, būt režisoriem kopīgajos piedzīvojumos ar vectētiņu un radīt savu video stāstu par vasaru,” teic t/p “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Režisors Varis Brasla aicina jau no 18. augusta gan bērnus, gan vecākus pulcēties kinoteātros, lai noskatītos ģimenes spēlfilmu „Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”, ar ko tiks atklāta Nacionālā Kino centra programma „Latvijas filmas Latvijas simtgadei”. Filma stāsta par lielpilsētas puiku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams? „Vectēvs piesaista mazdēlu nevis ar to, ka ir labs meistars, sava amata pratējs, bet galvenokārt ar cilvēcisko godīgumu un stāju,” skaidro režisors Varis Brasla.

bistamais-vectevs-003.jpg bistamais-vectevs-002.jpg bistamais-vectevs-001.jpg

Ja vēlies plašākai sabiedrībai palepoties un atklāt to, cik Tavs vectēvs ir atraktīvs, nofilmē savas vasaras gaitas kopā ar vectēvu un sūti to uz e-pastu konkursi@alfaparks.lv. Līdz 31. jūlijam piedalies konkursā un, iespējams, tieši Tu laimēsi vērtīgo t/p “Alfa” sarūpēto dāvanu – Galactico dāvanu karti 100 EUR vērtībā.

Konkursa “Vectēvs, kas labāks par datoru” noteikumi

Norises laiks un dalībnieki

Konkurss “Vectēvs, kas labāks par datoru” norisinās no 01.06.2017. līdz 31.07.2017. Dalībnieki – bērni vecumā līdz 18 gadiem.

Kā piedalīties?

Lai piedalītos konkursā, nofilmē, Tavuprāt, interesantu mirkli, piedzīvojumu, kas gadījies vasaras brīvdienās, esot ciemos pie saviem vecvecākiem. Nosūti to uz adresi konkursi@alfaparks.lv. Starp visiem bērniem, kas periodā no 01.06.2017. līdz 31.07.2017. plkst. 24.00 būs atsūtījuši video rullīti (līdz 3min garu), profesionāla žūrija izvērtēs un atlasīs piecus labākos video darbus, kas saņems pārsteiguma balvas no t/p “Alfa”. Piedaloties spēlē, dalībnieks dod organizatoram atļauju publiski nosaukt savu vārdu un uzvārdu, lai paziņotu par konkursa rezultātiem. Organizators ir tiesīgs izsvītrot no sacensībām dalībniekus, kuri rīkojas pretrunā ar konkursa noteikumiem.

Balvu fonds

1. vietas ieguvējam – Galactico dāvanu karte 100 EUR vērtībā, savukārt 2. un 3. vietas ieguvējiem – pārsteiguma balvas no t/p “Alfa”.

Uzvarētāju paziņošana

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 04.08.2017. www.alfaparks.lv lapā, t/p “Alfa” un filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” sociālā tīkla Facebook profilā, kā arī tiks informēti personiski.

Balvas saņemšana

Konkursa uzvarētājs tiks izvēlēts, pateicoties žūrijas un skatītāju balsojumam. Balvas nevar apmainīt pret citām vai saņemt ekvivalentu naudas summas veidā. Balvas piegādes izdevumi netiek apmaksāti. Balvas iespējams saņemt t/p “Alfa” 18.08.2017. Lai saņemtu balvu, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošus dokumentus.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma