Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Brīvības ielas nakts brauciens ‘17

2017-05-30

20.maijā jau otro reizi Rīgas vēsturē notika skrituļslidu, skrituļdēļu un citu skrejriteņu nakts brauciens, kas šogad pulcēja 11 000 dalībnieku. Dalībnieki trasē devās no tirdzniecības parka "Alfa" līdz VEF Kultūras pilij un atpakaļ, kopā veicot ap 5000m garu distanci.

“Ik gadu ir novērojams, ka tieši maijā, kad parādās pirmās siltās dienas un pirmās siltās naktis, arvien lielāks cilvēku skaits izrāda papildu interesi par aktivitātēm brīvā dabā. Brīvības ielas nakts brauciens ir brīnišķīga iespēja aktīva dzīvesveida piekritējiem saturiski pavadīt laiku.  Priecājos, ka t/p “Alfa” jau otro gadu bija iespēja atbalstīt šo pasākumu,” teic t/p “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Pasākuma programmā bija gan mūzika, gan paraugdemonstrējumi un citas aktivitātes – tas viss t/p “Alfa” stāvlaukumā. Pēc pasākuma dalībnieki saņēma spožākā dalībnieka, oriģinālākā, atraktīvākā vai gaumīgākā dalībnieka titulu, iegūstot lieliskas balvas no pasākuma organizatoriem un Alfas veikaliem.

Pasākuma “Brīvības ielas nakts brauciens” vadītājs Armands Simsons: “Dzīve ir kā bumerangs. Dod labu enerģiju citiem un tā atgriezīsies pie tevis. Es nekad nedomāju par to, cik daudz enerģijas ieguldu pasākumos, kurus vadu. Es atdodu sevi visu bez domāšanas, un, ja jūtu, ka tas palīdz, uzvelk, spridzina un rada smaidu dalībnieku sejās, tas ir lielākais gandarījums. Vārds, kas raksturo Brīvības ielas nakts braucienu, – unikalitāte. Galvaspilsētas galvenā iela tiek nodota dalībniekiem uz lielākiem vai mazākiem riteņiem. Mīļie! Tas ir ekskluzīvi un fantastiski! Tā daudz kur nenotiek. Šādos pasākumos vienuviet pulcējas dalībnieki ar pozitīvu enerģiju. Tas ir jūtams. Tā ir kā tāda enerģijas bumba vai liels katls uz pavarda, kas pilns ar pozitīvismu. Un katrs šī pasākuma apmeklētājs gan dod, gan saņem. Apburtais loks. Enerģijas ķēde. Un es aicinu to stiprināt. Darīsim foršas lietas kopā un liksim sev būt lepniem un citiem mūs apbrīnot.”

_DSC4351.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma