Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Lieldienu jampadracis lieliem un maziem

2017-04-06

Tirdzniecības parkā “Alfa” 15. aprīlī un pirmajās Lieldienās 16. aprīli no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:00, notiks Lieldienu jampadracis lieliem un maziem. Ikviens interesents varēs piedalīties radošajās darbnīcās, 15. aprīlī notiks garšaugu stādīšanas darbnīca un 16. aprīlī krāsaino sapņu ķērāju darbnīca.

Lielus un mazus apmeklētājus priecēs zinātnisko eksperimentu priekšnesums, kurā būs iespēja vērot krāsu reakcijas, polimēra krāsainos, staipīgos tārpiņus, dažādas reakcijas ar sauso ledu, skābekļa dušu, ziloņa zobu pastu, kā arī varēs piedalīties ziepju putras vārīšanā.

Lieldienu simbols – zaķis, iepriecinās ikvienu apmeklētāju, piedaloties rotaļās, sacensībās un fotografējoties kopā ar ikvienu. Sejiņu apgleznošanas meistare jebkuram t/p “Alfa” apmeklētājam izveidos Lieldienu tematikas zīmējumu uz sejiņas, lai sagaidītu Lieldienas skaisti un pozitīvi.

Visi interesenti aicināti piedalīties olu ripināšanas sacensības, kur būs iespēja ripināt koka olas, īpaši veidotā olu ripināšanas stendā. Dalībniekam tiks dota viena ola un šī ola jāaizripina pēc iespējas tālāk nekā otram dalībniekam. Ikviens dalībnieks, kurš piedalīsies, iegūs kādu gardumu no Lieldienu zaķa!

Picture4.pngPicture2.jpg
Picture5.jpgPicture3.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma