ZIEMASSVĒTKI ALFĀ. IESAIŅOSIM JEBKO.

Svētku gaidīšanas laiks ir sācies! Tāpēc esam sarūpējuši īpašu programmu, lai ik-viens t/p Alfa apmeklētājs sajustu burvīgo Ziemassvētku atmosfēru arī pie mums. Turklāt mājup no Alfas varēsi doties jau ar gaumīgi iesaiņotām dāvanām. Tev tikai at-liks tās nolikt zem eglītes.

Ja esi Galactico Privilēģiju programmas* dalībnieks, no 8. līdz 24. decembrim iegādājies iecerētās dāvanas kādā no t/p Alfa veikaliem, un mēs tās iesaiņosim bez maksas. Dodies pie Alfas čaklajiem rūķīšiem, uzrādi savu Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti un pirkuma čeku vai čekus. Tā tu gūsi iespēju par brīvu iesaiņot kaut vai visas nopirktās dāvanas – ierobežojumu nav.

Čaklās dāvanu saiņotājas būs sastopamas t/p Alfa otrajā stāvā no 8. līdz 24.decembrim  t/p Alfa darba laikā.

* Lai kļūtu par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku, iegādājies Galactico Privilēģiju karti t/p Alfa informācijas centrā vai Galactico VISA karti DNB bankā. Uzzini vairāk www.galactico.lv

VISAS ĢIMENES PRIEKAM

Atved ģimeni uz radošajām darbnīcām un pačuksti savu vēlēšanos īstam Ziemas-svētku vecītim, kurš ciemosies Alfā no 16. līdz 24. decembrim katru dienu no plkst. 13.00 līdz 16.00.

Gan paši mazākie, gan lielākie bērni radošajās darbnīcās kopā ar Elfiem varēs gata-vot dekorus mājai, mantiņas eglītei un dāvanas mīļajiem. Papildus tam ikvienam Alfa apmeklētājam būs iespēja nofotografēties foto stūrītī kopā ar Ziemassvētku vecīti un viņa palīgu Kraukšķi.

Priecīgus svētkus un uz tikšanos Alfā!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma