Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Kinofestivāls Lielais Kristaps arī tirdzniecības parkā “Alfa”

2016-09-28

No 3. līdz 12. oktobrim tirdzniecības parkā “Alfa” norisināsies nozīmīgākā un senākā Latvijas filmu nozares pasākuma, Nacionālā filmu festivāla “Lielais Kristaps”, aktivitātes.

Lielais kristaps

Balvai nominēto filmu izlase būs skatāma kinoteātrī “Cinamon”, bet jaunākos skatītājus Ģimeniskajās brīvdienās priecēs atraktīvas rotaļas un animācijas filmu izlase, kurā apkoptas animācijas filmas, kas saņēmušas “Lielā Kristapa” balvas vai ir nominētas balvai.

Biļetes cena uz festivāla filmu seansiem kinoteātrī “Cinamon” ir 3 EUR, savukārt ar Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti – 2 EUR.

Filmu programma:

  • Ceturtdien, 6.oktobrī, plkst.19.00 - ''Prāta Vētra: Starp krastiem'', ''Pacelšanās'', ''Gaidot Jauno gadu''.
  • Piektdien, 7.oktobrī, plkst.19.00 - ''Jānis. Elza. Mīlas grāmata'', ''Rumba''.
  • Sestdien, 8.oktobrī, plkst.17.00 - ''Ausma'', ''Vienreizējā'', ''Mana zeme deg''.
  • Svētdien, 9.oktobrī, plkst.11.00 – Ģimeniskās brīvdienas rīts – animācijas filmu programma: “Atraktīva Briežvabole no Carnikavas”, “Joka pēc alfabēts”, “Eži un lielpilsēta”, “Kā lupatiņi mazgājās”, “Ursus”, “Bezmiegs”, “Kabata”, “Redzi, Trusi?... Tētis brauc uz Londonu!”, “Korida”, “Si-Si-Dra”.
    Radošas aktivitātes bērniem jau no plkst.10.00.
  • Svētdien, 9.oktobrī, plkst.17.00 – ''Saules staros'', ''Dārznieks''.
  • Pirmdien, 10.oktobrī, plkst.19.00 – ''Es esmu šeit'', ''Minotaurs”.
  • Otrdien, 11.oktobrī, plkst.19.00 – ''Pelnu sanatorija'', ''Mēness nogurdinātais''.
  • Trešdien, 12.oktobrī, plkst.19.00 - ''Degošais'', ''Rīgas kungi'.

Sadarbībā ar Nacionālo filmu festivālu “Lielais Kristaps” un Rīgas Kinomuzeju 3. oktobrī plkst. 18.00 tirdzniecības parkā “Alfa” kinoteātrī “Cinamon” tiks atklāta fotogrāfiju izstāde “Jānis Streičs un Lielais Kristaps”. Izcilais, tautā mīlētais režisors, scenārists, aktieris, rakstnieks un gleznotājs šogad svin 80 gadu jubileju, un “Lielā Kristapa” ietvaros viņam tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu kino mākslā.

Lielā Kristapa kulminācija, ko gaida gan nominanti, gan skatītāji, ir balvu pasniegšanas ceremonija, kas notiks 12. oktobrī un tiks pārraidīta Latvijas televīzijas pirmajā kanālā. Ceremonijā tirdzniecības parks “Alfa” apbalvos labākās pilnmetrāžas spēlfilmas uzvarētāju un pasniegs naudas balvu 2 000 eiro apmērā, nākamās filmas izveidei.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma