Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Izbaudi hokeja pavasari Alfā!

2016-05-05

Atbalsti Latvijas komandu Pasaules hokeja čempionātā un Alfas ēdināšanas zonā uz lielā ekrāna skatīties spēļu translācijas, ko nodrošina Baltijā vadošais sporta kanāls Viasat Sport Baltic. Savukārt starplaikos hokeja faniem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, parādīt savus hokejista talantus un izcīnīt vērtīgas balvas.

Pasaules čempionāta hokejā, Latvijas izlases hokeja spēļu laikā piedalies Entuziasti rīkotajās atrakcijās un iejūties hokejista ādā, pārbaudot spēkus ar metieniem uz precizitāti atrakcijā „Shooting Zone”, stājoties pretī īstam hokeja vārtsargam. Divi veiksmīgākie un atraktīvākie dalībnieki katru dienu tiks pie balvām no t/p “Alfa” un hokejam.lv. Savukārt visi, kas kvalificēsies dienas konkursam, piedalīsies arī lielajā izlozē par galveno balvu – Galactico dāvanu karti 100 eiro vērtībā. Sadarbībā ar Latvijas Galda hokeja federāciju un labākajiem galda hokeja čempioniem būs iespēja pierādīt savus spēkus arī galda hokeja sacensībās.

Latvijas izlases spēles:

6. maijs plkst.16.15 Latvija – Zviedrija;
7. maijs plkst.20.15 Latvija – Čehija;
9. maijs plkst.16.15 Latvija – Krievija;
11. maijs plkst.16.15 Latvija – Šveice;
13. maijs plkst.20.15 Latvija – Dānija;
14. maijs plkst.20.15 Latvija – Kazahstāna;
17. maijs plkst.16.15 Latvija – Norvēģija.

Līdz 22.maijam tirdzniecības parkā “Alfa” apskatāma Nacionālās informācijas aģentūras LETA fotogrāfa Edija Pālena fotogrāfiju izstāde “Latvijas hokeja spilgtākie mirkļi”.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma