Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Atklāj velo sezonu ar Alfas ģimeņu braucienu

2016-04-20

Nu jau par tradīciju kļuvušo, Rīgas Velo nedēļu 30. aprīlī atklās ar Alfas ģimeņu velo braucienu. Tāpat pie tirdzniecības parka „Alfa” visas dienas garumā norisināsies atraktīvas, aizraujošas un interesantas, ar velosipēdiem saistītas aktivitātes.

„Velo kultūra sakņojas jau deviņpadsmitajā gadsimtā, bet pašlaik tā piedzīvo savu līdz šim spožāko dzīves mirkli, jo mēs vēlamies dzīvot veselīgāk, aktīvāk un videi draudzīgāk. Velosipēds vairs nav tikai pārvietošanās līdzeklis. Tas ir gan saliedējošs atpūtas elements, gan sporta ierīce, gan arī aksesuārs. Mēs patiesi novērtējam Rīgas Velo nedēļas iniciatīvu un atbalstām velo braucējus ne tikai šīs nedēļas laikā, bet ik dienu, jo saprotam, ka šī tradīcija ceļu satiksmē tikai nostiprināsies,” stāsta tirdzniecības parka „Alfa” vadītāja Liene Apine.

Alfas ģimeņu velo brauciena dalībnieki aicināti doties nepilnu 11 kilometru garā un vienu stundu ilgā velo ceļojumā. Ģimenes kuplumam un dalībnieku vecumam nav nozīmes, galvenais ir piedalīties un izbaudīt pavasarīgi plaukstošo Rīgu, kopā būšanas prieku un atzīmēt savu piederību veselīgajai un mundrajai velo kultūrai. Košākās, atraktīvākās un interesantākās ģimenes brauciena noslēgumā tiks īpaši apbalvotas. Pieteikšanās braucienam notiks no plkst.10.00 tirdzniecības parka “Alfa” stāvlaukumā. Citi interesenti pie tirdzniecības parka “Alfa” no plkst.10.00 līdz 16.00 varēs izbaudīt dažādas velo aktivitātes.

PROGRAMMA

10.00     Dalībnieku reģistrēšana Alfas ģimeņu braucienam
10.30     Rīgas Velo nedēļas atklāšana
11.00     Starts Alfas ģimeņu velo braucienam
12.00     Alfas ģimeņu velo brauciena finišs
12.10     Greentrial paraugdemonstrējumu šovs
12.30    Alfas ģimeņu velo brauciena noslēguma ceremonija un apbalvošana
13.00    Velo polo sacensības
13.30    Greentrial paraugdemonstrējumu šovs
14.00    Velo polo sacensības
14.30     Greentrial paraugdemonstrējumu šovs
15.00     Velo polo sacensības

AKTIVITĀTES VISAS DIENAS GARUMĀ

10.00 – 16.00 Bērnu velo rotaļu laukums. Speed up bike, DIP DAP un HOPP bērnu ve-losipēdu aktivitātes, kurās bērni bez maksas varēs izmēģināt dažādus braucamrīkus un sacensties veiklībā uz šķēršļu trases. Foto stūrītis, zīmēšana, riepu mešana un konkursi.
10.00 – 16.00     Velo ruļļi. Iespēja piedalīties aizraujošā aktivitātē, kas ļauj gan gūt pozitīvas emocijas, gan arī pārliecināties par savu muskuļu spēku.       
10.00 – 16.00 CSDD informatīvā telts. Velo patruļas pārstāvji stāstīs par izmaiņām Ceļu satiksmes noteikumos velosipēdistiem.
12.00 – 16.00     Ērmriteņu parāde. Apmeklētājus priecēs neparastie ērmriteņi, kurus būs iespēja ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma