Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Lieldienu aktivitātes tirdzniecības parkā “Alfa”

2016-03-24

Lieldienu brīvdienās, 26. un 27. martā, no plkst. 12.00 līdz 17.00 tirdzniecības parks „Alfa” aicina svinēt Lieldienas ar aktivitātēm un izklaidēm visai ģimenei. Svētku brīvdienās apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās praktiskās un radošās meistardarbnīcās, izspēlēt aizraujošas spēles, piedalīties Lieldienu olu ripināšanas sacensībās un satikt Lieldienu vēstnešus – zaķus. Bērniem sarūpēts īpašs pārsteigums – Valmieras teātra izrāde “Lauvēna pirmās Lieldienas” un dažādas aktivitātes ar izrādes varoņiem.

“Pēc garās ziemas, Lieldienas ir ļoti gaidīti svētki, kas atnes pavasari un modina sauli. Sens tautas ticējums vēsta, ka Lieldienās vajag daudz lustēties, tad visu gadu nenāk miegs, tāpēc aicinu ikvienu svētku brīvdienās nākt priecāties, rotaļāties un piedalīties mūsu Lieldienu pasākumos”, aicina tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Tirdzniecības parka “Alfa” 1.stāvā pie Informācijas centra 26. un 27. martā apmeklētājus priecēs dažādas Lieldienu aktivitātes un būs iespēja satikt Lieldienu vēstnešus – trušus. Radošajās darbnīcās ikvienam būs iespēja apgūt groziņu pīšanas tehnikas un gatavot Lieldienu dekorus. Lieldienu zaķis būs sarūpējis vairākas spēles un atrakcijas: Burkānu copē ar makšķeri būs jāzvejo burkāni; Burtu juceklī uz laiku būs jāsaliek noteikti vārdi, savukārt atrakcijā Zaķis ar laso – spēlētājam ar virves riņķi būs jānotver zaķi. Neizpaliks arī tradicionālās Lieldienu atrakcijas – olu kaujas un olu ripināšana. Darbosies foto stūrītis un fotogrāfijas vēlāk būs lejupielādējamas Alfas mājaslapā.

Sestdien, 26. martā, plkst. 13.00 un plkst. 16.00 tirdzniecības parka “Alfa” ēdināšanas zonā bērnus priecēs jautrs muzikāls stāsts visai ģimenei iemīļotu pasaku personāžu kompānijā, Valmieras teātra Lieldienu izrāde „Lauvēna pirmās Lieldienas”. Pēc izrādes paredzētas rotaļas un spēles ar aktieriem.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma