Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Ar mūziķu koncertu tirdzniecības parkā “Alfa” prezentēts mūzikas disks un atklāta izstāde

2016-03-23

Tirdzniecības parks “Alfa” ir Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” atbalstītājs kopš 2008. gada, tāpēc šogad, atzīmējot balvas 20. gadu jubileju un astoto sadarbības gadadienu, ar Latvijas populāro mūziķu koncertu tika prezentēta “Alfas mīlētāko dziesmu izlase” un atklāta diska vizualizāciju izstāde, ko radījis mākslinieks Harijs Grundmanis.

_MG_0189.jpg _MG_0153.jpg _MG_0126.jpg _MG_0083.jpg

_MG_0229.jpg _MG_0283.jpg _MG_0026.jpg

“Mūzikas ierakstu gada balvas kategorija Alfas gada dziesma ir pirmā nominācija, kurā uzvarētāju nosaka tautas balsojums. Šobrīd tā ir kļuvusi par jauku tradīciju, ko novērtē arī mūziķi, jo tas vistiešāk atspoguļo viņu klausītāju mīlestību un atbalstu. Alfas mīlētāko dziesmu izlasē esam apkopojuši 20 spilgtākās Alfas gada dziesmas, par kurām visu šo gadu laikā balsojuši mūsu pircēji”, stāsta tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Mūzikas ierakstu izlasē iekļauti 15 izpildītāji - Intars Busulis ar dziesmu Brīvdiena, grupa Dzelzs Vilks ar dziesmu Uijā uijā nikni vilki, Cosmos - Tu kā, es kā, Aija Andrejeva ar dziesmām Lelle un Kafijas krūze, grupa Musiqq ar klausītāju mīlētajām dziesmām Abrakadabra un Sekundes, Prāta Vētra ar dziesmām Gara diena un Ziemu apēst, Lauris Reiniks Es skrienu, Linda Leen un Goran Gora ar dziesmu I Do, Astro'n'out Tūlīt, grupa Jumprava ar dziesmu Gaiss, Dons ar dziesmām Pēdējā vēstule un Pāriet bailes, Otra Puse un Antra Stafecka ar dziesmu Uzzīmē mani, grupa The Sound Poets ar klausītāju novērtētām dziesmām Tavs stāsts un Viss var mainīties, kā arī jaunie izpildītāji – sevi pierādījusī Aminata ar Eirovīzijas dziesmu Love Injected un jauniešu elki grupa Carnival Youth ar viņu pirmo izdoto singlu Never Have Enough.

“Alfas mīlētāko dziesmu izlase nebūs nopērkama nevienā veikalā, bet tā būs īpaša dāvana mūsu uzticīgajiem pircējiem pavasara kampaņas ietvaros, padarot košākus un skanīgākus viņu ikdienas dzīves mirkļus. Lai iegūtu disku savā īpašumā, pircējiem Alfas Informācijas centrā jāuzrāda čeki kopsummā par pirkumiem 100 eiro vērtībā”, par tirdzniecības centra pavasara akciju stāsta tā vadītāja Liene Apine.

Vienlaikus ar mūzikas ierakstu prezentāciju tika atklāta arī unikāla mākslinieka Harija Grundmaņa darbu izstāde, kurai mākslinieks ir radījis mūzikas ierakstu diska izpildītāju vizualizācijas – plakātus. “Izstādē aplūkojamie darbi patiešām ir pārsteidzoši. Mākslinieka veidotie filmu plakāti iemantojuši popularitāti pat Holivudā, kur par tiem sajūsminoši izteikušās tādas filmu zvaigznes kā Arnolds Švarcenegers, Hjū Džekmens, Džons Favro, Denijs Treho, Kventins Tarantino u.c.,” piebilst L.Apine

Mākslinieka Harija Grundmaņa darbu izstādi tirdzniecības parkā “Alfa” varēs apskatīt līdz 3. aprīlim, tāpat līdz 3. aprīlim norisināsies pavasara kampaņa ar dāvanu - Alfas mīlētāko dziesmu izlasi.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma