Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Bērnu radītas fotogrāfijas pārtop par dizaina priekšmetiem, kas pieejami īpašā labdarības stendā tirdzniecības parkā „Alfa”

2015-12-01

1.decembrī tirdzniecības parkā “Alfa” tiks atklāta labdarības projekta “Rīga bērnu acīm” foto izstāde un atvērts labdarības stends, kurā par ziedojumiem varēs iegūt savā īpašumā no bērnu radītām fotogrāfijām izveidotus īpašus dizaina priekšmetus.

_DSC7190.jpg _DSC7274.jpg _DSC7302.jpg _DSC7310.jpg

_DSC7239.jpg _DSC7180.jpg _DSC7185.jpg _DSC7193.jpg

“Oktobrī aicinājām 12 lieliskus un aktīvus bērnus no Valmieras SOS ciemata, lai viņi vienu dienu izjustu galvaspilsētas burzmu un šarmu, un savas emocijas un iespaidus iemūžinātu fotogrāfijās. Tā ir tapušas 12 brīnišķīgas bildes, kuras dizainere Inese Saliņa ir ietērpusi mūsdienīgos dizaina risinājumos. Ar šo unikālo apdruku labdarības stendā ir pieejami T-krekli, krūzes, telefonu vāciņi, auduma somiņas, tāpēc aicinu ikvienu laicīgi parūpēties par jaukām Ziemassvētku dāvanām, kā arī iepriecināt pašam sevi, jo visi ieņēmumi par pārdoto preci tiks ziedoti Valmieras SOS ciematam,” stāsta tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Labdarības projektu „Rīga bērnu acīm” tirdzniecības parks “Alfa” uzsāka oktobrī, kad 12 bērni no Valmieras SOS ciemata kopā ar izciliem Latvijas fotogrāfiem – Agnesi Aljēnu, Matīsu Markovski, informācijas aģentūras LETA fotogrāfu Ediju Pālenu, ziņu portāla TVNET fotogrāfu Edgaru Kalmēnu un Latvijas Avīzes fotogrāfi Karīnu Miezāju – iemūžināja Rīgas skatus un no radītām fotogrāfijām nu ir tapuši īpaši dizaina priekšmeti, kas Adventes laikā, speciāli izveidotā stendā, pret ziedojumu ir pieejami tirdzniecības parkā „Alfa”. Visi ieņēmumi par pārdoto preci nonāks atpakaļ pie bērniem, piepildot kādu sen nerealizētu sapni vai iegādājoties kādu SOS ciematam nepieciešamu lietu.

Tirdzniecības parka „Alfa” labdarības projektā „Rīga bērnu acīm” piedalās arī vairāki sadarbības partneri: transportu nodrošina „Rīgas Taksometra Parks”, par ēdināšanu rūpējās ātrās ēdināšanas restorānu tīkls „Hesburger”, fotogrāfijas mūsdienīgā dizainā ietērpa dizainere Inese Saliņa, dizaina priekšmetu kolekcijai tapt palīdzēja „Uzvelc kreklu”.

No 1. līdz 31.decembrim tirdzniecības parkā „Alfa” īpašā labdarības stendā par ziedojumiem savā īpašumā varēs iegūt apģērbus, telefonu vāciņus, krūzītes un citus dizaina priekšmetus, kā arī bērnu radītas Ziemassvētku kartītes. Tāpat līdz 31.decembrim būs apskatāma bērnu un fotogrāfu radīto fotogrāfiju izstāde.

_DSC7255.jpg

Par SOS bērnu ciematiem
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā– atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 140 bērni un jaunieši no visas Latvijas.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma