Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Sezonas atklāšanu atzīmēs ar „Pavasara velo svētkiem”

2015-04-27

„Rīgas velo nedēļas” ietvaros, pirmo reizi pie tirdzniecības parka „Alfa” tiek rīkoti „Pavasara velo svētki”, kurā ikviens šī pārvietošanās līdzekļa cienītājs, varēs apskatīt dažādus netradicionālus divriteņus, kā arī piedalīties sportiskās un atjautīgās aktivitātēs.

„Pavasara velo svētki” notiks 2.maijā no plkst. 12:00 līdz 17:00 pie tirdzniecības parka „Alfa”, stāvvietā iepretim kinoteātrim „Cinamon”.

„Šogad divriteņu sezonu plānojam atzīmēt ar svētkiem, tādēļ aicinām visus, kuriem tuva ir velo kultūra, izmantot brīvdienu un doties uz tirdzniecības parku „Alfa”, lai pavadītu laiku kopā ar domubiedriem. Svētku ietvaros aktivitātes paredzētas gan pieaugušajiem, gan gados jaunākiem velobraucējiem, tādēļ gaidām visas aktīvās ģimenes,” stāsta t/p Alfa vadītāja Liene Apine.

Uz „Pavasara velo svētkiem” iespējams nokļūt, izmantojot velo ceļu „Centrs – Berģi”. Tāpat arī atgādinām, ka pie tirdzniecības parka ir vairākas velo novietnes, kurās, izmantojot drošas velo atslēgas, ir ērti atstāt savu divriteni.

2.maijā „Pavasara velo svētku” programmā no plkst. 12:00 līdz 17:00 iekļautas šādas aktivitātes.

•    "Greentrials Bike Tour" sezonas atklāšana. Ekstrēmo velo sporta veidu komanda „Greentrials” atklās vasaras programmas Baltijas tūri ar iespaidīgu paraugdemonstrējumu šovu.
•    „Karters velotriāla skolas” mazo triku meistarklase. Profesionāla trenera un skolas audzēkņu vadībā ikvienam, kurš vēlas iemācīties kādu triku, būs iespēja izmēģināt savus spēkus velo triku meistarībā.
•    „Ghetto Bikes” izmēģinājuma poligons nodrošinās iespēju iepazīties ar netradicionāliem velosipēdiem – meistaru iztēle ir radījusi tādus braucamos, ko ikdienā uz ceļa bieži nesatiksi.
•    „Greizā riteņa” trase, kur pedāļi ir jāmin ne tikai ar kājām, bet jāstūrē ir ar rokām un prātu.
•    „Hopp” trīsriteņu veiklības trasīte bērniem un pieaugušajiem.
•    „Velo ruļļi” – ātruma sacensības, kurās kungi un dāmas varēs sacensties distances pieveikšanā uz ātrumu. Šobrīd rekords 500 metru distancē ir nedaudz virs 25 sekundēm. Vai varēsi pārspēt?
•    „Velo skola” tiem, kuri ar velosipēdu ir eksperti gan veiklībā, gan atjautībā.

afisa_pavasara_velo_svetki_.jpg

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma