Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Būtiski ieteikumi pirms velo sezonas atklāšanas

2015-03-26

Pateicoties siltajam laikam, aizvien vairāk Rīgas ielās palielinās velo braucēju skaits. Lai divriteņu sezonas atklāšana nebūtu nepatīkamu pārsteigumu pilna, t/p „Alfa” sadarbībā ar velo ekspertiem no aktīvās atpūtas veikala „Gandrs” un „Sportland”, kā arī Rīgas Velo nedēļas rīkotājiem, ir sagatavojuši ieteikumus, kas būtu jāņem vērā pirms sezonas atklāšanas.

„Aktīvās atpūtas sezona uzņem apgriezienus, un siltajā laikā arī t/p „Alfa” klienti arvien biežāk pie mums iegriežas ar velosipēdiem. T/p „Alfa” atbalsta aktīvu dzīvesveidu un velo kustību, mums ir droša un ietilpīga velonovietne un līdz tirdzniecības parkam ved veloceliņš, kuru mēs aktīvi aicinām izmantot velosezonas laikā. Tomēr dažreiz mēs aizmirstam, ka velosipēds arī ir ceļu satiksmes dalībnieks, kas piedalās satiksmē kopā ar izmēros daudz lielākiem transporta līdzekļiem, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, pirms došanās ceļā ir svarīgi pārbaudīt sava velosipēda tehnisko stāvokli,” uzskata t/p „Alfa” vadītāja Liene Apine.

Veikala „Gandrs” velo eksperts Jānis Brakovskis aicina pirms velo sezonas sākuma pārliecināties, vai divritenis ir braukšanas kārtībā: „Pārvietojoties ielās vai dodoties brīvdienu izbraucienos ārpus pilsētas, varētu justies droši un komfortabli, pirms sezonas atklāšanas ir jāveic velosipēda pilna apkope. Vislabāk to veikt velo darbnīcās, nododot divriteni prasmīgu velo meistaru rokās. Tāpat arī aicinu rūpēties par savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, izvēloties piemērotus velo aksesuārus – velo lukturus, atstarotājus, labas pamanāmības velo apģērbu, un, protams, velo ķiveri drošai braukšanai.”

AlfaVelo-7+.jpg

Savukārt tos, kuriem vēl nav sava velosipēda, t/p „Alfa” aicina laika posmā no 18.marta līdz 26.aprīlim iepirkties tirdzniecības parka veikalos vismaz 50 eiro apmērā un piedalīties loterijā. Tie, kuri būs reģistrējuši pirkuma čekus t/p „Alfa” informācijas centrā, piedalīsies loterijā. Balvu fonds – 100 pilsētas velosipēdi.

Vairāk informācijas par loterijas noteikumiem – www.alfaparks.lv un www.velovietas.lv

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma