Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Fotoizstāde Cita cepurē tirdzniecības parkā Alfa

2014-12-09

Ar mērķi veicināt sabiedrībā lielāku izpratni par migrēnu un tās ietekmi uz cilvēku darbaspējām, t/p Alfa sadarbībā ar Latvijas Galvassāpju biedrību rīko fotoizstādi Cita cepurē. Izstāde skatāma t/p Alfa telpās no š.g. 8. - 14. decembrim.

cita-cepure.jpg

Modeļu lomā iejutušās vairākas sabiedrībā zināmas personības, šogad pirmo reizi vīrieši: Marsa iekarotājs Pauls Irbins, aktieris Normunds Bērzs, sporta žurnālists Jānis Janševics, saksofonists francūzis Fred Hormain un mūziķis Aigars Runčis. Savukārt no daiļā dzimuma fotogrāfijās būs redzamas aktrise Sarmīte Rubule, saksofonu dueta Viņš un Viņa mūziķe Ilze Lejiņa, LNSO soliste Andžella Goba, modele Māra Kampernova, veselīga dzīvesveida veicinātāja Elita Drāke un žurnāliste Linda Krūmiņa.

Latvijas Galvassāpju biedrība pārstāvji aicina neaizmirst, ka jebkuras galvassāpes ir signāls - veselība sauc pēc palīdzības. Ir izpētīts, ka 95% gadījumu galvassāpju cēloni var noteikt, rūpīgi izpētot pacienta slimības vēsturi. Galvassāpes ilgāku vai īsāku laiku izjutuši apmēram 75% no Latvijas sabiedrības. Vīriešiem migrēna piemīt retāk nekā sievietēm, bet vismaz viena migrēnas lēkme, ko cilvēki, ja nav devušies pie ārsta, var neatpazīt, ir piemeklējusi apmēram 46% sabiedrības.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma