Esam atvērti no 10:00 - 22:00

ZIEMASSVĒTKI ALFĀ. IESAIŅOSIM JEBKO.

2014-11-26

Katra dāvana svētkos ir kā pārsteigums, kas iepriecina un satuvina. Taču pat vislabāko dāvanu nedrīkst likt zem eglītes, ja tā nav rūpīgi iesaiņota.

Ziemassvētki Alfā

Ja esi Galactico Privilēģiju programmas* dalībnieks, līdz šī gada beigām iegādājies iecerēto dāvanu kādā no t/p Alfa veikaliem, un mēs to gaumīgi iesaiņosim bez maksas. Dodies pie Alfas prasmīgajiem rūķīšiem tirdzniecības parkā Alfa, uzrādi savu Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti un pirkuma čeku vai čekus. Viens Galactico Privilēģiju programmas dalībnieks var iesaiņot nenoteiktu daudzumu dāvanu – ierobežojumu nav.

Akcijas laiks no 01.12. līdz 31.12.2014.

Lai kļūtu par Galactico Privilēģiju programmas dalībnieku, iegādājies Galactico Privilēģiju karti t/p Alfa informācijas centrā vai Galactico VISA karti DNB bankā. Vairāk par Galactico Privilēģiju programmu meklē www.galactico.lv

BĒRNU PRIEKAM

Pašu Ziemassvētku vecīti, Piparkūku vīriņu un viņu jautros rūķus varēs satikt Alfā 13.12.2014. un 14. 12.2014, kā arī no 20.12. Līdz 23.12.2014.

Lieli un mazi bērni varēs fotografēties kopā ar iemīļotajiem varoņiem, kā arī darboties dažādās Ziemassvētku darbnīcās: gatavot sniegpārsliņas, rotāt svētku eglītes, zīmēt Ziemassvētku kartiņas un glezniņas, un veidot veiksmes amuletus nākamajam gadam.

SOS DĀVANU MEKLĒJUMOS

Jautājums „Ko uzdāvināt cilvēkam, kam jau viss ir?” Īpaši aktuāls kļūst, tuvojoties svētkiem. Kā ikgadu, raitākajos un radošākos dāvanu iegādes noslēpumos un idejās dalīsies Alfas dāvanu gides. Profesionālās dāvanu zinātājas varēsiet satikt t/p Alfa no 13.12. Līdz 24.12.2014.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma