Esam atvērti no 10:00 - 22:00

T/p Alfa tiks atklāta Ziedot.lv kiosks

2014-11-10

T/p Alfa svētku laikā darbosies Ziedot.lv labdarības kiosks, kura atklāšana un jaunās dāvanu kolekcijas prezentācija notiks 12. novembrī plkst. 12.00.

T/p Alfa vadītāja Liene Apine stāsta: “Esmu gandarīta par t/p Alfa un Ziedot.lv sadarbību, kas turpinās jau piekto gadu pēc kārtas. Šis projekts ir īpašs ar to, ka sniedz iespēju izmantot savus talantus tieši tiem cilvēkiem, kuriem ļoti nepieciešams sabiedrības atbalsts. Līdztekus gandarījumam par ziedojumu, veicot pirkumu, pircēji varēs arī saņemt no visas sirds veidotu dāvanu. ”

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta: „Šogad esam sarūpējuši īpašu dāvanu - dubultalbumu, kurā divos kompaktdiskos 24 pasaules tautu pasakas ierunājuši Jaunā Rīgas teātra aktieri. Arī Ziedot.lv čaklās rokdarbnieces, kā ik gadu, ar mīlestību darinājušas mīļmantas, rotaļlietas, suvenīrus, aksesuārus un citas sirsnīgas svētku dāvanas ne tikai bērniem un pieaugušajiem, bet arī mūsu mazākajiem draugiem – kaķiem un suņiem. Iegādājoties šos darinājumus, pircējs iegūs ne tikai sirsnīgu dāvanu saviem tuvākajiem, bet arī materiāli palīdzēs tās autoram un ziedos kādam no Ziedot.lv labdarības projektiem.”

Kopumā līdz šim kioskā pārdotas 9692 preces 60 616, 51 eiro vērtībā, labdarības projektiem novirzot 12 123, 30 eiro. 48 493, 21 eiro samaksāti atlīdzībā darbu autoriem, kā arī iegādāti materiāli darinājumiem un samaksāti nodokļi. Iegādājoties dāvanu, pēc tās cenu zīmes varēs noteikt, kuram no Ziedot.lv projektiem līdzekļi tiks novirzīti. Tas būs kāds no pieciem Ziedot.lv labdarības projektiem – „Eņģeļi pār Latviju”, „Mīļā auklīte”, „Paēdušai Latvijai”, „Uzdāvini dzīvību pamestam dzīvnieciņam” un „Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem”.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma