Esam atvērti no 10:00 - 22:00

T/p Alfa tiks atklāta fotoizstāde “Esmu brīvs!”

2014-11-10

13. novembrī, t/p Alfa tiks atklāta fotoizstāde “Esmu brīvs!”, kurā sabiedrībā zināmi cilvēki dalās savā pieredzē, kas viņus ir motivējis atmest smēķēšanu. Fotoizstāde tapusi Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra veidotās kampaņas “Ja smēķē Tu – smēķē Tavs bērns” ietvaros” un tās mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz pasīvās smēķēšanas kaitīgumu, it īpaši bērnu klātbūtnē.

Fotoizstādē skatāmi astoņi fotogrāfa Andra Arhomkin veidotie sabiedrībā zināmu cilvēku portreti. Viņi ir spējuši pieņemt svarīgu lēmumu savā dzīvē – pateikt skaidru “NĒ” cigaretēm. Viņi ir mammas un tēti saviem bērniem, sievas un vīri saviem dzīvesbiedriem un viņi ir brīvi, brīvi no tabakas. Šis lēmums ir bijis būtisks ne tikai viņu, bet arī viņu līdzcilvēku veselībai, jo kamēr viņi smēķēja, kaitīgajām vielām bija pakļauta visa ģimene.

T/p Alfa vadītāja Liene Apine stāsta: “Manuprāt, pasīvā smēķēšana ir reāls drauds sabiedrības veselībai, jo nesmēķētājiem, kuri ir pakļauti tabakas dūmu ietekmei, laika gaitā attīstās ar šo ietekmi saistītas slimības. Ikvienam cilvēkam būtu jāpadomā par to cik veselīgi būs viņu pēcnācēji, taču tam nepieciešama izpratne par pasīvās smēķēšanas kaitīgo iedarbību, tādēļ esmu gandarīta, ka ar šīs izstādes palīdzību izglītosim t/p Alfa apmeklētājus!”

Fotoizstādē “Esmu brīvs” piedalījušās tādas personas kā modes māksliniece Šeila Vanaga, žurnāla “Vides Vēstis” galvenā redaktore Anitra Tooma, mūziķis Intars Busulis, aktrise Agnese Zeltiņa, LNT žurnāliste Ieva Mārtiņa, Radio SWH dīdžejs un grupas “Labvēlīgais Tips” solists Andris Freidenfelds, žurnālists Ansis Bogustovs un LTV raidījuma “De Facto” redaktore Inga Šņore. Katram no viņiem ir savs, atšķirīgs dzīvesstāsts, bet viņus visus vieno viņu gribasspēks un labais piemērs, ko viņi rāda saviem bērniem un apkārtējiem, atsakoties no tabakas savā dzīvē.

Foto izstāde T/p Alfa būs apskatāma līdz 27. novembrim.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma