Esam atvērti no 10:00 - 22:00

T/p Alfa tiks ieskandināta Latvijas Televīzija (LTV) 60 gadu jubileja

2014-10-31

Šajā nedēļas nogalē – 1. un 2. novembrī – par godu Latvijas Televīzijas sešdesmitgadei, LTV komanda rīko īpašus jubilejas pasākumus t/p Alfa.

Tirdzniecības parka pirmajā stāvā, iepretī galvenajai ieejai, tiks izvietota LTV izbraukumu studija “Mēs esam savējie”, kas sastāvēs no 16 video ekrāniem. Visas dienas garumā ikviens veikala apmeklētājs varēs izvēlēties un noskatīties kādu no skatītāju iemīļoto ziņu, sporta, izklaides, kultūras un bērnu raidījumu fragmentiem. Turpat līdzās abas dienas no pulksten 11:00 līdz 18:00 darbosies arī “dzīvā studija”, kurā varēs nofilmēt savu video ar īpašo sveicienu Latvijas Televīzijai.

“Alfa” otrā stāva foajē virs informācijas centra laika posmā no pulksten 15:00 līdz 16:00 iemīļotā bērnu izziņas raidījuma “Kas te? Es te?” Varis ar savu palīgu tirdzniecības parka mazajiem apmeklētājiem rādīs un mācīs dažādus aizraujošus un pārsteidzošus eksperimentus. Līdzās raidījuma improvizētajai izbraukumu studijai būs aplūkojama fotogrāfa Artūra Kondrāta bildes, kurās redzami LTV ētera cilvēki.

T/p Alfa vadītāja Liene Apine stāsta: “Priecājamies, ka LTV, ieskandinot savas jubilejas pasākumu tirdzniecības parkā Alfa, iziet ārā no ierastās vides un dodas pie skatītājiem paši. Noteikti daudzi tirdzniecības parka apmeklētāji ir uzauguši ar LTV raidījumiem, ziņām un ētera zvaigznēm, tāpēc ikviens interesents šajā nedēļas nogalē t/p Alfa varēs gūt pozitīvas emocijas, noskatoties un atceroties savu iecienītāko raidījumu fragmentus.”

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma