Esam atvērti no 10:00 - 22:00

PAR AKCIJU TIKAI GALACTICO PRIVILĒĢIJU PROGRAMMAS DALĪBNIEKIEM GALACTICO VASARAS IZPĀRDOŠANAS IETVAROS

2014-06-30

Iespēja saņemt  bez maksas biļetes, kā arī iegādāties tās ar īpašu atlaidi uz koncertiem Pasaules koru olimpiādes ietvaros:

1. Par katru 1000. pirkumu, kas veikts GALACTICO IZPĀRDOŠANAS laikā t/p Alfa un reģistrēts ar Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti, kartes lietotājs saņems dāvanā biļetes:

•    Iepērkoties no 30.06.-06.07., katrs tūkstošais saņems dāvanā 2 biļetes* uz 11. jūlija „THE REAL GROUP” koncertu Arēnā Rīga;
•    Iepērkoties no 07.07.-13.07., katrs tūkstošais saņems dāvanā 2 biļetes* uz 14. jūlija „THE KING’S SINGERS” koncertu Arēnā Rīga.

*Biļešu skaits ierobežots, uz katru koncertu tiks dāvinātas 50 biļetes.

Ar biļešu ieguvējiem sazināsimies atsevišķi, kā arī biļešu ieguvēju vārdi/uzvārdi tiks pubilcēti t/p Alfa mājas lapā www.alfaparks.lv

2. Pērkot  vienu biļeti ar Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti uz „THE REAL  GROUP” un „THE KING’S SINGERS” koncertiem, otru saņemsiet dāvanā.  Pērkot vairāk kā 2 biļetes, visas nākamās ir ar 30% atlaidi.  Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasē Filmshop veikalā t/p Alfa.

Ar vienu Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti var iepirkties vienu reizi.

Vairāk informācijas par Pasaules koru olimpiādi iespējams uzzināt www.singriga.lv

LIELĀ BALVA TIKAI T/P ALFA – 4 LIDOJUMU BIĻETES AR TURKISHAIRLINES UZ SAVU IZVĒLĒTO GALAPUNKTU:

1. Iepērkoties pēc iespējas vairāk  un par pēc iespējas lielāku summu t/p Alfa ar Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti no 30.06. līdz 13.07. divi aktīvākie pircēji saņems dāvanā 2 aviobiļetes* uz jebkuru no 250 Turkishairlines piedāvātajiem galapunktiem sev vēlamajā laikā**.

2. Kampaņas beigās tiks skaitīti visi veiktie pirkumi un saskaitītas visas iepirkumu summas kopā.

3. Ar biļešu ieguvējiem sazināsimies personīgi, kā arī vārdi/uzvārdi tiks publicēti t/p Alfa mājas lapā www.alfaparks.lv

* Kopā 4 biļetes – 2 laimīgie biļešu ieguvēji.
** Biļetes jāizlieto laika posmā no 01.08.2014. līdz 31.12.2014. Vairāk informācijas par Turkishairlines piedāvātajiem lidojumiem www.turikshairlines.com

Iespēja uzkāpt klinšukāpšanas sienā bez maksas

1. 05.07., 06.07., 12.07., 13.07., uzrādot Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti, iespēja uzkāpt vienu reizi kādā no klinšukāpšanas sienām pie t/p Alfa bez maksas.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma