Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Lielais hokejs uz lielā ekrāna tirdzniecības parkā Alfa

2014-05-16

Lai veicinātu līdzjutēju atbalstu Latvijas hokeja valstvienībai Baltkrievijā notiekošajā pasaules čempionātā, t/p Alfa sadarbībā ar Entuziastu Hokeja Līgu un Hokejam.lv rīko aktivitātes hokeja spēļu laikā.

alfa-hokejs-1.jpg alfa-hokejs-2.jpg

Pasaules hokeja čempionāta laikā Minska pārvēršas par hokeja galvaspilsētu, kuru apmeklē daudzi hokeja līdzjutēji. Līdzīgi kā Baltkrievijā, arī Latvijā fani sarosās, lai sekotu līdzi spraigo spēļu gaitai. T/p Alfa aicina ikvienu līdzjutēju atbalstīt Latvijas hokeja izlasi, vērojot spēles uz lielā ekrāna, kas uzstādīts tirdzniecības parka ēdināšanas zonā, kā arī piedaloties sportiskās atrakcijās.

Līdztekus spēļu vērošanai ikvienam hokeja līdzjutējam būs iespēja iejusties hokejistu ādā, pārbaudot savus spēkus precizitātes metienos laukumā. Laukums darbosies 1 stundu pirms Latvijas izlases spēlēm un 1 stundu pēc, ja t/p Alfa tajā laikā būs vēl atvērts. Oriģināla izmēra hokeja vārtos ripas atvairīs īsts vārtsargs. Trīs precīzi iemetieni no pieciem, sniegs iespēju dalībniekiem piedalīties izlozē, cīnoties par Galactico dāvanu karti 15 EUR vērtībā un ielūgumiem no kinoteātra Cinamon. Savukārt visi tie dalībnieki, kas kvalificēsies dienas konkursam, iegūs iespēju saņemt savā īpašumā spēļu konsoli XBOX 360.

Entuziastu Hokeja Līgas pārstāvji augsti vērtē sadarbību ar t/p Alfa, jo šādas aktivitātes atbalsta ne vien profesionālo sportu, bet arī amatieru sportu, kā arī  veselīgu dzīvesveidu.

Nākamās spēles paredzētas:

15.maijā plkst.16:45 USA-LAT
17.maijā plkst. 12:45 RUS-LAT
19.maijā plkst. 20:45 BLR-LAT
20.maijā plkst. 16:45 SUI-LAT

Uz tikšanos t/p Alfa

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma