Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Lielākais piepūšamo atrakciju parks Latvijā pie t/p Alfa

2014-04-30

1. maijā pie tirdzniecības parka Alfa jau piekto gadu pēc kārtas tiks atklāts festivāls Alfas piepūšamo atrakciju parks. Šis ir Latvijā lielākais šāda veida atrakciju parks ar Baltijā unikālu piepūšamo labirintu, turklāt tas ir augstākais Eiropā.

piepusamais-parks.jpg

Līdz pat 18. maijam Alfas piepūšamo atrakciju parks darbdienās būs atvērts no plkst. 12.00 līdz 21.00, brīvdienās apmeklētāji tiks gaidīti jau no plkst. 10.00. Tas aizņems aptuveni 10000 m2 platību ar vairāk nekā 20 dažādiem piepūšamiem atrakciju objektiem vienkopus.

Piepūšamo atrakciju festivāla laikā paredzēti arī Alfas labirinta svētki, kas notiks 10. maijā, kad tiks atklāta piepūšamā atrakcija Labirints. Tā ir unikāla Baltijas mērogā un augstākā  Eiropā, turklāt ražota tepat – Latvijā. 10. un 11. maijā aktīvās atpūtas cienītāji aicināti piedalīties sacensībās, meklējot izeju plašajā atrakcijā Labirints, kas veidots kā pamests cietoksnis un atgādina senas drupas. Labirinta ražošanā izmantoti 1890 m2 materiāla, un tā kopējais vīļu garums ir gandrīz 9 km. Bez piepūšamajām atrakcijām un labirinta apmeklētājiem būs iespēja izmantot arī  karuseļus Vilcieniņš un Gulbji.

Ideja par piepūšamo atrakciju veidošanu SIA Annels Atrakciju Parks radusies jau gandrīz pirms 20 gadiem. Šobrīd uzņēmums  piedāvā 40 piepūšamās atrakcijas un objektus, no kuriem lielāko daļu būs iespējams apskatīt t/p Alfa festivāla laikā. Tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur piepūšamās atrakcijas pieejamas tik plašā klāstā. Alfas piepūšamo atrakciju parks ir lieliska iespēja izklaidēties un gūt pozitīvas emocijas.

Alfas piepūšamo atrakciju parks piedāvā laika pavadīšanas iespējas teju visas dienas garumā. Īpaša atlaide Galactico karšu īpašniekiem, kuri trīs stundu izpriecas piepūšamajās atrakcijās varēs baudīt par 3,00 EUR.

Piepūšamo atrakciju cenas:

3 stundas – 4,50 EUR    
15 min – 1,50 EUR
30 min – 2,00 EUR
60 min – 3,00 EUR

Uz tikšanos Alfas piepūšamo atrakciju parkā!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma