Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Tirdzniecības parks “Alfa” un laikraksts “Dienas Bizness” aicina jaunos uzņēmējus virzīties augšup pa "Biznesa eskalatoru"

2014-03-03

Tirdzniecības parks “Alfa” un laikraksts “Dienas Bizness” izsludina pieteikšanos projektam “Biznesa eskalators”, kas šogad norisināsies otro gadu. Projekta  mērķis ir dot iespēju sevi pierādīt tiem Latvijas jaunajiem uzņēmējiem, kuri jau radījuši savu preci un ir gatavi to piedāvāt plašākai auditorijai tirdzniecības parkā.

biznesa-eskalators-logo.jpg

T/p “Alfa” vadītāja Liene Apine: “Kad biznesā sperts pirmais solis un ir radīts produkts, tad laiks spert jau nākamo soli, domājot par tā pozicionēšanu tirgū un potenciālo pircēju uzrunāšanu. Šī projekta ietvaros mēs vēlamies palīdzēt jaunajiem uzņēmējiem praktiski novērtēt savas idejas, sava produkta “dzīvotspēju reālā vidē”, vienlaikus saņemot konsultācijas no dažādu nozaru ekspertiem. Jau iepriekšējais gads ir pierādījis, ka bieži vien jaunajiem uzņēmējiem izšķirošs ir bijis tieši šis aspekts, kas ir pavēris arvien jaunus un citādus biznesa virzienus.”

Arī šogad projekta dalībnieki saņems konsultācijas no projekta ''Biznesa eskalators” ekspertiem - t/p “Alfa” vadītājas Lienes Apines, laikraksta “Dienas Bizness” valdes locekļa Jāņa Ogsta, “Mercuri International” valdes locekļa un biznesa konsultanta Dzintara Koknēviča un zīmolu un dizaina aģentūras “Brand Eleven” dibinātāja Mārtiņa Barānova.

Pērn projektā roku tirdzniecībā izmēģināja vairāki uzņēmumi, piemēram,koka skrejriteņi “DipDap”, galda spēle “Oligo”, gaismas virtenes “Cherry Picking”, gleznas ar Swarovski kristāliem “Latvian Art”, “Yuta apģērbi”, kafejnīca “Burbuļnīca”, zīmola “Biksēm” stilizētās Lielvārdes jostas u.c.

Ikviena projekta “Biznesa eskalators” dalībnieka veiksmes stāsts ir pierādījums, ka projekts sniedz iespēju likt pamatus  veikmīgai uzņēmējdarbības attīstībai, izvērtējot būtiskus aspektus.

Vairāk informācijas par projektu meklējiet interneta vietnē: www.db.lv/biznesa-eskalators

Biznesa eskalators nolikums (*.pdf)

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma