Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Topošie un esošie mūziķi vienosies kopīgā koncertā t/p Alfa

2014-02-13

Aicinām apmeklēt koncertu, kas notiks sestdien,  15. februārī, plkst. 12.00 t/p Alfa . Koncertā uzstāsies Latvijas mūzikas skolu audzēkņi, to vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arturs Krūzkops, savukārt mūzikas skolu audzēkņiem pievienosies Normunds Rutulis, “Otra Puse”, Marta Ritova, Ivo Grīsniņš Grīslis, Kārlis Kazāks, Paula Dukure, Mārtiņš Jātnieks, Rihards Lepers, Marta Līne, Andris Ābelīte, Jānis Aišpurs.

Jau sešus gadus Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons notiek sadarbībā ar t/p Alfa, kurā tiek organizēts tautas balsojums par labāko Gada dziesmu. Līdztekus balsojumam, t/p Alfa un Mārtiņa Freimaņa fonds uzrunā sabiedrību, aicinot atbalstīt Latvijas mūzikas skolas.

Koncertā uzstāsies šā gada labdarības akcijā izvēlētās mūzikas skolas: Varakļānu mūzikas un mākslas skola, Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola, Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidsskola, kā arī Pāvilostas mūzikas skolas trompetiste, kurai t/p Alfa piešķirs simpātijas balvu - trompeti.

T/p Alfa vadītāja Liene Apine: “Koncerts  paredzēts kā pateicība cilvēkiem, kuri jau ziedojuši mūzikas skolām tik vajadzīgos mūzikas instrumentus un kā mudinājums tiem, kuri to var paspēt izdarīt vēl līdz 16. martam. Esam priecīgi par iespēju rīkot koncertu, kas vinuviet t/p Alfa pulcēs tik daudzus jaunos talantus. Pateicamies par atsaucību ziedotājiem, kā arī vēlamies uzsvērt, ka katrs ziedotājs ar savu atbalstu sniedz ne vien palīdzību konkrētajai mūzikas skolai, bet arī palīdz attīstīties mūzikas nozarei kopumā.”

Līdz šim atsaucību akcijai cilvēki izrādījuši ziedojot: notis, akordeonu, kokli, klavieres un dažus pūšaminstrumentus.

Par ziedošanu
Piedalīties t/p Alfa rīkotajā labdarības akcijā iespējams no 2014. gada 3. februāra līdz 16. martam. Ziedošanai paredzētos mūzikas instrumentus un notis akcijas atbalstītāji aicināti nogādāt t/p Alfa (Brīvības gatve 372) informācijas centrā. Pēc akcijas noslēguma mūzikas instrumenti un notis tiks nogādāti projektā iesaistītajās mūzikas skolās. Ziedotāju ērtībai Mārtiņa Freimaņa fondam ir atvērts ziedojumu tālrunis. Zvanot uz numuru 90006481, iespējams ziedot 1,42 EUR. Tāpat iespējams ziedojumus pārskaitīt uz Mārtiņa Freimaņa fonda kontu  - LV57HABA0551030362513, reģ. nr. - 40008173605. Ziedojuma mērķī jānorāda: ATBALSTS MŪZIKAS SKOLĀM. Ir iespēja norādīt arī kurai konkrētai mūzikas skolai veltīts ziedojums.