Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Pazīstamāko Latvijas fotogrāfu tikšanās ar saviem stāstu varoņiem t/p “Alfa”

2014-02-10

13. februārī plkst 14:00 T/P “Alfa“ labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv”, sadarbībā ar Latvijas spožākajiem fotogrāfiem, atklās fotoizstādi  "Fotogrāfi “Palīdzēsim.lv” bērniem”, kas vienlaicīgi būs kā sirsnīga atkalsatikšanās fotogrāfiem un viņu “stāstu varoņiem”.

Fotogrāfijās redzami bērni, kuriem ar sabiedrības un uzņēmumu atbalstu izdevies palīdzēt dažādos veidos: sniedzot finansiālu atbalstu medicīniskiem pakalpojumiem, iepriecināt ar teātra vai hokeja spēles apmeklējumu, rīkojot radošas, motivējošas un izglītojošas nometnes, dodoties izpētes ekskursijās vai vienkārši esot kopā un sniedzot drauga plecu.

T/P “Alfa” vadītāja Liene Apine: “Mēs ļoti priecājamies par sadarbību ar Palīdzēsim.lv, jo šī izstāde jau piecus gadus atspoguļo to, ka Latvijas sabiedrībā ir cilvēki, kuri nav vienaldzīgi un iespēju robežās sniedz atbalstu tiem, kam tas palīdz dzīvi ieraudzīt jaunās krāsās. Redzamās fotogrāfijas liek aizdomāties par dzīves vērtībām, tādeļ ceram, ka ar izstādes palīdzību tiks uzrunāti arī tie cilvēki, kas līdz šim nav aizdomājušies par palīdzības sniegšanu kādam, kam tas nepieciešams. Lai iepriecinātu fotogrāfijās redzamos „stāstu varoņus” t/p “Alfa” viņiem dāvinās iespēju doties noskatīties animācijas filmiņu „Ledus sirds”.”

Labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” vadītāja Ilze Skuja: “Veidojot piekto Palīdzēsim.lv fotoizstādi, sapratām, cik svarīgs un nozīmīgs ir bijis fotogrāfu ieguldījums, lai palīdzētu ikvienam no šiem bērniem un mums kā organizācijai. No sirds pateicamies mūsu 40 brīvprātīgajiem fotogrāfiem, kuri visus piecus organizācijas darbības gadus nesavtīgi ziedojuši savu talantu un laiku! Kā atzina vairums no fotogrāfiem, šī sadarbība ir devusi daudz arī viņiem, iespēju ieraudzīt citādu pasauli, iepazīties ar neparastiem bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem.”

Izstādē būs redzami fotomākslinieku Ilmāra Znotiņa, Oļega Zernova, Jāņa Saliņa, Artūra Romanovska, Rolfa Vendiņa, Andreja Terentjeva, Ivo Blūma, Emīla Desjatņikova, Valtera Poļakova, Laura Nagliņa, Raimonda Volonta, Edgara Poheviča un citu ievērojamu fotogrāfu darbi.

Ar sirsnīgām dziesmām izstādes atklāšanas pasākuma viesus priecēs mākslinieki Valters Frīdenbergs, Mārtiņš Ruskis un Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča.

Izstāde būs apskatāma no 13.februāra līdz 2.martam T/P "Alfa" otrajā stāvā.

Foto stāstus varat lasīt un skatīties: www.palidzesim.lv

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma