Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons 2013

2014-02-10

5. martā uzzināsim, kuri bijuši labākie un veiksmīgākie latviešu mūzikas ieskaņojumi, kas saņems Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons 2013.

Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonija risināsies jau 18. reizi – un jau piekto gadu Šoreiz balvai bija pieteikti vairāk kā 200 ieraksti. Mūziķa Aivara Hermaņa vadītā žūrija no tiem atlasīja 79, kuri turpina pretendēt uz Zelta Mikrofonu. Visvairāk nomināciju – trīs – šoreiz Donam. Divās kategorijās izvirzīti Otra Puse, Instrumenti, The Sound Po-ets, Prāta Vētra, Dzelzs Vilka Jauno Jāņu orķestris, Oriole un Pikaso.

Kā katru gadu, plānots neaizmirstams koncerts ar Latvijas populārākajiem māksliniekiem, kā arī daudzsološākajiem debitantiem. Koncertā uzstāsies Dons, Otra Puse, Marta Ritova, The Sound Poets, Dzelzs Vilka Jauno Jāņu orķestris, Emīls Balceris, Žoržs Siksna un citi.

Tautas balsojums par Gada dziesmu un labdarības akcija

Gada balvas saņēmējus 16 nominācijas nosaka žūrija, savukārt par labāko dziesmu tradicionāli var nobalsot jebkurš tirdzniecības parka Alfa pircējs. Balsošana risināsies līdz 3. martam. Gada dziesmas titula ieguvējs vai ieguvēji saņems Galactico dāvanu karti 1500 EUR vērtībā.

Mārtiņa Freimaņa fonds un t/p Alfa aicina atbalstīt Latvijas mūzikas skolas

“Līdztekus Tautas balsojumam par Gada dziesmu, jau otro gadu kopā ar Mārtiņa Fre-imaņa fondu t/p Alfa organizē arī labdarības akciju, kuras laikā sabiedrība tiek aicināta ziedot Latvijas mūzikas skolām. Mums šīs projekts nozīmē ļoti daudz, jo apzinamies, ka varam palīdzēt mūzikas skolām piepildīt audzēkņu ilgi lolotos sapņus par savu talantu attīstīšanu. Šogad konkursa kārtībā tika izvēlētas: Varakļānu mūzikas un mākslas skola, Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola un Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola. Pieteikumi konkursam bija pamatoti, taču reizē arī emocionāli, tādēļ t/p Alfa papildus jau minētajam atbalstam, nolēmusi piešķirt savu simpātijas balvu kā-dai Pāvilsotas mūzikas skolas absolventei, kurai šobrīd nav iepējas iegādāties trompeti, lai attīstītu savu talantu. T/p Alfa cer arī turpmāk iesasitīties šāda veida akcijās, kas ir nozīmīgas sabiedrībai un atbalsta jauno talantu un mūzikas nozares attīstību kopumā,’’ stāsta Alfa vadītāja Liene Apine.

Piedalīties akcijā aicināts jebkurš, kuram rūp Latvijas mūzikas un jauno mūziķu nākotne.

Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2013 tiešraide 5. martā plkst. 19:30 Kanālā 2 un TVplay, translācija TV3 plkst. 20:20!

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma