Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Latvijas perspektīvie uzņēmēji un ražotāji uzsāk dalību projektā “Biznesa eskalators”

2013-05-30

Rīt, 31. maijā plkst. 13.00 tirdzniecības parkā “Alfa” divi jaunie uzņēmēji uzsāka dalību projektā “Biznesa eskalators”, kura mērķis ir atbalstīt Latvijas uzņēmējus, ražotājus un sniegt praktisku pieredzi tirdzniecībā konkurentu un potenciālo klientu piesātinātā vidē.

bisnesa-eskalators.jpg

Gaidīsim Jūs pirmo divu tirdzniecības vietu atklāšanā t/p “Alfa” centrālās daļas 2. stāvā. Pirmie dalību projektā uzsāka Latvijas ražotāji un zīmoli “I’M shirts” un “KinLeaves”.

Modes dizaineres Indras Miklāvas radītais augstvērtīgu un unikālu kreklu un blūžu zīmols “I’M” (imyourshirt.com) līdz šim pircējiem bija pieejams atsevišķos Latvijas dizaineru veikalos, kā arī konstruēt un iegādāties internetā, izmantojot īpašu kreklu un blūzu konstruktoru. Lai arī zīmols vēl ir jauns, tas ir izpelnījies lielu pircēju interesi. Dalība projektā “Biznesa eskalators” ir šī ražotāja vēlme pārbaudīt savas spējas un novērtēt sava zīmola veikala atvēršanu jau tuvākajā nākotnē.

Zīmols “KinLeaves” (radošais uzņēmums “Cookies”) Latvijā ražo individuāla dizaina dekoratīvās aizsargplēves dažādām elektroierīcēm- telefoniem, portatīvajiem datoriem u.c., kopumā vairāk kā 200 dažādām ierīcēm. Apmēram puse no KinLeaves radītājām precēm tiek eksportēta, bet pārējā tirgota Latvijā ar interneta starpniecību. Kā nākamo attīstības posmu zīmola radītāji redz savas tirdzniecības vietas atklāšanu un dalība projektā ir pārbaudījums šim mērķim.

Projektam kopumā šobrīd ir pieteikušies vairāk kā 30 jaunie uzņēmēji, no kuriem dalībai projektā tiks izvēlēti 12. Projekts sāksies 2013. gada 31. maijā un turpināsies līdz 30. novembrim. Katru mēnesi “Biznesa eskalatorā” piedalīsies 2 dažādi uzņēmumi. Latvijas jaunie uzņēmēji, ražotāji ir aicināti pieteikties dalībai projektā visā tā norises gaitā. Papildu informācija par projektu, pieteikšanās kārtību ir pieejama t/p “Alfa” interneta vietnē: http://goo.gl/mcTze Projekta dalībnieku piedāvājumam un darbībai līdzi sekos ekspertu komanda, kas vērtēs un ieteiks labākos risinājumus katram uzņēmējam individuāli.

Tirdzniecības parks “Alfa” ir viens no vadošajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas līdztekus plašām iepirkšanās, pakalpojumu, skaistumkopšanas un atpūtas iespējām, piedāvā arī izklaides, tostarp, kino baudīšanas iespēju.

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma