Esam atvērti no 10:00 - 22:00

Latvijas vadošais biznesa laikraksts Dienas Bizness un tirdzniecības parks Alfa jaunos uzņēmējus aicina iesaistīties projektā «Biznesa eskalators»

2013-05-13

Šis projekts radīts, lai praktiski atbalstītu tos Latvijas ražotājus, Latvijas zīmolu radītājus, kuri jau ir veikuši pirmo soli un radījuši savu unikālo preci. «Biznesa eskalators» ir nākamais solis - praktiska pieredze tirdzniecībā īpaši labvēlīgos apstākļos. Radīt produktu ir tikai viens solis līdz rezultātam, nākamais ir pircēja uzrunāšana. Šeit izšķirīga ir produkta pievilcība pircēja acīs un prasme to pasniegt. «Biznesa eskalators» ir lieliska iespēja sekmēt savas produkcijas atpazīstamību un likt pamatus turpmākai uzņēmējdarbības attīstībai.

be-logo-alt2.jpg

Projekta ietvaros uzņēmējiem tiek dota iespēja vienu mēnesi apdzīvot un izmantot tirdzniecības vietu t/p Alfa, kas ir populārākais Rīgas tirdzniecības centrs ar lielāko pircēju plūsmu. Dalībniekiem tā ir iespēja sekmēt savas produkcijas atpazīstamību un likt pamatus turpmākai uzņēmējdarbības attīstībai. Projekta dalībnieku piedāvājumam un darbībai līdzi sekos ekspertu komanda, kas vērtēs un ieteiks labākos risinājumus katram uzņēmējam individuāli.

Plašāka informācija pieejamā nolikumā (*.pdf) un www.db.lv

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma