Esam atvērti no 10:00 - 22:00

T/p Alfa aicina atbalstīt Latvijas mūzikas skolas

2013-01-11

T/p Alfa no 6. janvāra līdz 23. februārim rīko akciju, kuras laikā aicina ikvienu, kam ir tāda iespēja, ziedot lietotus vai jaunus mūzikas instrumentus, nošu grāmatas un citus topošajiem māksliniekiem noderīgus materiālus.

alfa-muzikasinstrumenti-1.jpg alfa-muzikasinstrumenti-2.jpg

Ziedošanai paredzētos mūzikas instrumentus un notis akcijas atbalstītāji aicināti nogādāt t/p Alfa (Brīvības gatve 372) informācijas centrā. Iepriekš sazinoties ar akcijas koordinatori (kontaktinformāciju skatīt zemāk), mūzikas instrumentus un notis iespējams nogādāt arī Talsu Mūzikas skolā vai Lielvārdes Mūzikas skolā.

Lai gan pilsētu pašvaldības iespēju robežās piešķir finansējumu mūzikas skolām, tomēr tas ir nepietiekams, lai skolas varētu atļauties nodrošināt skolēnus ar kvalitatīviem instrumentiem pietiekamā daudzumā. Tādēļ diemžēl bieži talantīgākajiem mūzikas skolu audzēkņiem nav iespējas pienācīgi attīstīt savu talantu, jo arī vecāki finansiālu apvērumu dēļ nevar iegādāties atbilstošus instrumentus.

Pēc akcijas noslēguma mūzikas instrumenti un notis tiks nogādāti projektā iesaistītajās mūzikas skolās, kam šī palīdzība ir īpaši svarīga - Juglas Mūzikas skolā, Talsu Mūzikas skolā un Lielvārdes mūzikas skolā. Šajās mūzikas skolās kopumā mācās vairāk nekā 700 audzēkņu, tai skaitā bērni ar īpašām vajadzībām no Strazdumuižas internātskolas, un tajās izauguši tādi zināmi mākslinieki kā Aija Andrejeva, Intars Busulis, Aleksandrs Antoņenko, Jānis Stībelis, Rihards Zaļupe, Rihards Lepers un daudzi citi.

Akcija norisinās Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas ietvaros, ko t/p Alfa atbalsta jau piekto gadu, rīkojot Lielo balsojumu, lai noskaidrotu tirdzniecības parka apmeklētāju iemīļotāko dziesmu. Starp šīgada izvēlēto dziesmu izpildītājiem ir arī Talsu Mūzikas skolas audzēknis Jānis Stībelis un Lielvārdes Mūzikas skolas audzēkne Aija Andrejeva.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar akcijas koordinatori Ievu pa e-pastu ieva@sponsorking.lv vai tel. 28451818.

 

Pārbaudi dāvanu kartes bilanci

Galactico Dāvanu karte

Galactico Privilēģiju programma